2012.06.30 Szombat, 14:30:00

00:26:21

5 km

05:16 p/km (11.39 km/h)

Azt gondoltam, hogy egész jó lesz a futás, mert a bicó nem tűnt olyan durvának, mégis nagyon olmosak voltak a lábaim az első km-en. A bicós bolyom tagjai szerintem elmentek, 2-3an biztos, akik futócipőben tekertek. 3-an pedig ezen az első 1km-en szereztek olyan 60-70m előnyt utána az maradt egy darabig, de nem tudtam gyorsítani. Locsoltam magam ezerrel, meg ittam is sokat. Szerencsére nagyon sok frissítő állomás volt, de kellett is, mert csak úgy sütött az aszfalt. De hajtott, hogy még mindig elég jó helyen álltam és éreztem, hogy ezt nem is nagyon fenyegetik a korosztályom tagjai, elég sokan behaltak ebben a melegben. Az utolsó körre azért én is lassultam rendesen, és végül 1.18.06-os idővel értem célba, úgy érzem egy elég jól sikerült verseny után. Az úszás volt a kulcsa ennek az eredménynek, ami meglepő módon jól sikerült, így jó bollyal tekerhettem. Abszolútban 23. a korosztályomban pedig ezzel első lettem. Hát azt hiszem ez is ritkán fog velem megesni, de most jól jött ki a lépés:-) A Polythlon nagyon szépen teljesített, sok dobogós hellyel gazdagodtunk és a tatabányai kis triatlonistáim is ügyesek voltak, nameg Balázs is szépen helytállt!

00:26:21 5 05:16 11.39 0 0 0 0