00:39:34

10 km

03:57 p/km (15.16 km/h)

Vasi Vasember, amatőr OB.

második depón is átrongyoltam, ez 35 mp lett, ami a 6. idő volt a mezőnyben. a depóból Czigány Robival indultam kifelé, és nagyon jól esett a tempója, de fél kör után elkezdett lassulni picit, így átvettem a vezetést. a frissítés nagyon jó volt a futópályán, kör végén be is nyomtam a gélemet, majd ittam rá. aztán megláttam Flander Marcit sétálni, így ekkor már 4. helyen haladtam. előzetesen az 5-6. helyet tartottam reálisnak magamnak, de mikor a 2. kör elején láttam Csortos Imit is a padon ülni, akkor elkezdett libabőrös lenni a hátam, mert tudtam, hogy már dobogón vagyok, persze csak képzeletben. ez nagy lendületet adott, innen nem sokat lassultam már a végéig. bár az uccsó kör kezdett nehezemre esni, de az uccsó 4-500m-re még nyitottam egy hajrát, így végül az amatőr mezőny 15. futóidejével a 16. helyen jöttem be, korcsoportomban pedig így bronzérmes lettem:) az összidőm 2:00:56 lett, ami több, mint 5 perccel jobb a tavalyinál. ebből mondjuk 1p a rövidebb úszópálya, de a többi 4 még így is rengeteg, nem hittem volna, hogy így fog menni. csapatban pedig Gyulával és KisBartossal Orfű után szintén elsők lettünk, ők ketten (is) óriásit mentek!

00:39:00 10 03:54 15.38 0 0 0 0