01:53:00

14 km Szint: 700 m

08:04 p/km (7.43 km/h)

Piliscsabai  X2S terepfutás !

Már 3x vagyok ezen a versenyen,és tavaly is azt mondtam írtam,hogy nem jövök többet ,de mostmár tényleg az utolsó volt .semmi pozitív változás nincs . Folyton csúszik a rajt,és az eredmény hírdetésre is 2,5 órát vártunk .

A frissítés nevetséges ,főleg egy OB.n a 35 kilin.  valami édes marcipán féle, ami az ember fogára ragad ,és alig tudja lenyelni ,alma körte,szőlő víz, tea ennyi .  Tavaly legalább volt banán ..Nem is mentem a 35 re ,mert 5 egyforma kört nem akartam futni,,könyörgöm ott az erdő ,mindkét oldalt szebbnél szebb részek,tudom,hogy így könnyebb a rendezésnek ,de ott van a szép Vörös-hegy is pl ,bár lehet arra meg a bringások mentek.Szóval a  túl sok fajta sport ,és résztáv,között elveszik az ember,de idén legalább már megtapsoltak a célban. Chipp nem volt ,mert elfogyott csanyáról akarták leszedni,hogy jusson a 14 kiliseknek. Besz@rás :))

korcsoport 2. tavaly 3. jövőre viszont nem megyek :)

ganki 4665 napja

Azért tőlem megkapod a csillagokat. Jövőre vár a hármas! :-)

nyaff képe

nyaff 4666 napja

Na, erre mondom én, hogy sokan szídják a BSI-t, pedig a triatlon-duatlon versenyeken szinte semmi sincs. Általában sem rajtcsomag sem befutó csomag és (csak) az abszolut helyezettek kapnak valamit, a korcsoportosok már sokkal ritkábban.

Viszont a terep tri/duatlon versenyek sokkal jobb dijjazásúak szoktak lenni. Most meg egy bringás verseny "túra" részén voltam, ingyen nevezésért túravezető, célban hűtött ásványvíz, hatalmas szendvics és a tombolán is részt vehettünk. Rengeteg tombolatárgy volt, én is több ezer Ft-ért nyeretem, ráadásul én húzhattam ki a fődíjat is :)

yoyo képe

yoyo 4666 napja

ja egy picike kis érem  :)  csak a korcsoportos első  kapott valamit egy szatyorban..

Bozót képe

Bozót 4666 napja

Bakker, de kár, hogy nem tudtam már reggel, hogy ráérek majd futni. Szaladgálhattunk volna együtt ...  Azért legalább a korcsop.2. helyért járt valami?

yoyo képe

ja ja bolyhika a nevezés sem volt occo 1900 ért ez járt.  ilyenkor az ember belegondol,hogy monnyuk a VTM en mit kap ..

Jobban jártál a Tó körrel,főleg,hogy dagonyáztatok is :) nekem viszont nem kellett utaznom,így  ennyi plussz legalább nekem is járt ;)

nyaff képe

Hmm, én is gondolkodtam ezen a versenyen, de a jó kis "bandával" maradtunk a Velencei-tó körnél. És bár a Nike után fogalmam sem volt, hogy hogy fogom a 28 kilit lefutni, végül egész jól ment. Na jó, az utsó 5 nyögve-nyelős sok-sok belesétás volt, de megvoltazanyjaszentségit.

Na, jövöre tuti első lennél, szerintem azt még meggondolod addig, na meg a födeden van. Hát igen, a program elég bőségesnek tűnt, és a kiírás sem volt számomra egyértelmű, és a nevezési díj sem volt túl sportbarát a helyszínen. De, a kocsiban van még egy negyedik hely, szóval, van időd eldönteni, merre lenne kedved futnkosni egy év múlva.

A tó körön most a szokotthoz képest meglehetősen kevesen voltunk, de Janóék ugyanolyan kedvesek voltak, megint überelték magukat a vendéglátás profizmusából. És a legjobb utána a termál dagonya volt, bár most teljes áru jeggyel kellett menni, de ez a nap erre volt tervezve.

Gratulálok a sok futihoz meg a 2. helyhez :)