Már 53 659 553 km-t sportoltatok

Ultrafutás - közel egy nappal dőlt meg a 3100 mérföldes futás rekordja

Bozót | 2015-08-03 | 4 hozzászólás

A 44 esztendős finn Ashprihanal Aalto  majdnem egy egész nappal hamarabb ért célba a világ leghosszabbnak számító futóversenyén, mint eddig bárki. A 3100 mérföldes futás rekordja mostantól 40 nap 9 óra 6 perc és 21 másodperc.

Extrém - véget ért a világ leghosszabb futóversenye

Bozót | 2014-08-08 | Nincs hozzászólás!

Az ukrán Sarvagata Ukrainskyi lett az idei győztese a világ leghosszabb futóversenyének tartott 3100 mrföldes Self Transcendence viadalon. A szabályok szerint 52 nap áll a futók rendelkezésére, a győztesnek idén 44 nap is elég volt.

Ultrafutás - még két hét van hátra a világ leghosszabb futóversenyéből

Bozót | 2014-07-24 | Nincs hozzászólás!

A világ leghosszabb ultrafutó versenyének tartott 3100 mérföldes Sri Chinmoy Self-Transcendence Race idén június 15-én rajtolt el az Egyesült Államokban. A versenyzőknek 52 nap áll maximálisan rendelkezésére, hogy teljesítsék a távot.