Már 53 657 501 km-t sportoltatok

Ultrafutás - Transgrancanaria magyar résztvevőkkel - frissítve!

Bozót | 2015-03-09 | Nincs hozzászólás!

A világ terepultrás eseményeit követők számára nem lehetett nagy meglepetés a litván Grinius Gediminas győzelme a Transgrancanaria hosszú távján. A hölgyeknél a címvédő Núria Picas aratott rajt-cél győzelmet.

Terepfutás - WS 100 és Lavaredo/Cortina Trail eredmények

Bozót | 2014-07-02 | Nincs hozzászólás!

Sűrű terepfutó program volt június utolsó hétvégéjén, a Skyrunning VB mellett, ekkor rendezték Olaszországban a The North Face Lavaredo Ultra Trail és Cortina TRail versenyeket, valamint ugyanekkor került sor az USA legendás 100 mérföldes viadalára, a Western States-re is.

Terepfutóversenyek, szurkolnivaló a hétvégére

Bozót | 2014-06-21 | 4 hozzászólás

Zugspitz, Mozart100, Cro-Magnon Ultratrail, Velebit Ultra szurkolók IDE! Hétvégén számottevő magyar csapat szaladgál majd a hegyek között, most rendezik a Zugspitz ultra terepfutó versenyt, a 120 kilométeres hosszú távval büszkélkedő Cro-Magnon Ultratrail-t, a Velebit Ultrát és a Mozart 100-at is. Hajrá!

Terepfutás - Piros 85 - Kiss Miklós pályacsúccsal első

Bozót | 2013-11-04 | 2 hozzászólás

Az ország egyik legnépszerűnn ultratávú terepfutóversenyét rendezték az elmúlt hétvégén a Pilis útjain. A követendő turistajelzésről Piros 85 névre keresztelt teljesítménytúra útvonalán zajló azonos nevű futóverseny fantasztikus pályacsúccsal zárult, Kiss Miklós 7 óra 42 perc alatt teljesítette a 3205méter szintemelkedéssel tarkított közel 89kilométeres távot.

Wermescher Ildikó első lett az Ötscher Ultrán, Németh Csaba ötödik

Bozót | 2013-06-11 | Nincs hozzászólás!

Múlt hétvégén immár 17. alkalommal került megrendezésre Ausztriában a magyar futók által is kedvelt Ötscher Ultramaraton és hegyi maraton. A hosszú távon kiváló terepfutónk, Wermescher Ildikó megszerezte a női első helyet, Németh Csaba pedig az abszolút ötödik helyen ért célba.

Jez Bragg nagy kalandja - 53 nap alatt 3054km Új-Zélandon

Bozót | 2013-02-04 | Nincs hozzászólás!

Jez Bragg neve a terepfutók számára biztosan ismerősen cseng. A The North Face csapat versenyzőjeként sok versenyen megmutatta már, hogy kemény fából faragták, - 2010-ben UTMB győztes - ám a mostani kalandja felülmúlja az eddigieket: elhatározta, hogy átszeli Új-Zélandot és végigmegy a Te Araroa Trail vonalán, saját erőből, futva és kajakkal.

Futás - ultravilág hírek

Bozót | 2013-01-18 | Nincs hozzászólás!

Ultrafutás hírcsokor, avagy mi zajlik az ultravilágban mostanság

Az év ultrásai Észak-Amerikában - Morton és Greenwood

Bozót | 2013-01-11 | Nincs hozzászólás!

Mike Morton és Ellie Greenwood múlt évi teljesítményét ítélték legjobbnak a versenyszervezők az UltraRunning magazine szavazásán. Mindketten fantasztikus évet zártak, így a választás nem meglepő.