Már 53 869 585 km-t sportoltatok

Atlétika - pályacsúcsok a Xiamen Maratonon

Bozót | 2015-01-07 | Nincs hozzászólás!

Mare Dibaba tavalyi címét megőrizve, ráadásul pályacsúcsot javítva elsőként ért célba a kínai Xiamen Maratonon. A férfiaknál Moses Mosop gondoskodott az új rekordról.

Jól fizető másodpercek - női pályacsúcs a Xiamen Maratonon

Bozót | 2014-01-09 | Nincs hozzászólás!

Sajnálatos módon kimaradt innen Mare Dibaba igen szép évkezdő eredménye, amivel a Xiamen Maraton első helyét megszerezte. A 2:21:36 ezen a versenyen pályacsúcs, amely szép summát is jelentett a versenyzőnek.

Xiamen Maraton- Terfa pályacsúcsa, etióp győzelmek, - Józsa Gábor a legjobb európai!

Bozót | 2013-01-07 | 2 hozzászólás

Pénteki hírünkben esélylatolgatást olvashattatok ami most kevéssé jött be, ugyanis Negari Terfa lett az első, pályacsúccsal. Ez utóbbi bejött :-) A hölgyeknél Fatuma Sado nyert.

Xiamen Maraton - kenyai kedvencek, Chumba és Jepkirui

Bozót | 2013-01-04 | Nincs hozzászólás!

Az IAAF arany cimkéjét viselő  Xiamen Nemzetközi Maraton idén 11. alkalommal kerül megrendezésre Kína közel kétmilliós nagyvárosának utcáin. A vasárnap sorra kerülő versenyen ott lesz a címvédő Peter Kamais, de várhatóan nem lesz könnyű dolga ha győzni akar.

Futás: Lilesa és Bayisa nyerte a Xiamen maratont

pen | 2010-01-05 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál és a nőknél is etióp győzelem született vasárnap Kínában, a Xiamen nemzetközi maratonon. Feyisa Lilesa több mint egy perces előnnyel nyerte meg a férfiak versenyét, míg a nőknél Atsede Bayisa lett a verseny első külföldi női győztese. A 11 fokos hőmérsékletben megrendezett futófesztivál különböző távjain 32 országból összesen kb. 50000 futó vett részt.