Már 53 658 887 km-t sportoltatok

Ultrafutás - Zabari második lett a Zagreb-Cazma ultramaratonon

Bozót | 2015-03-25 | Nincs hozzászólás!

Idén már 40. alkalommal rendezték meg a hagyományos horvát ultratávú viadalt, ahol az előző években számos szép magyar eredmény született. Zabari Jánosnak idén a dobogó második fokára sikerült felfutnia.

Ultrafutás - Zabari korosztályos ezüstérmet szerzett a 100 km VB-n

Bozót | 2014-11-24 | Nincs hozzászólás!

Pénteken került sor a 100 kilométeres ultrafutó világbajnokságra a katari Dohában. A meleg, párás időben a magyar csapatnak sajnos nem jött ki túl jól a lépés, de egy korosztályos ezüstéremnek örülhettünk. A versenyt amerikai futó nyerte.

Ultrafutás - Zabari harmadik Olaszországban

Bozót | 2014-03-10 | 3 hozzászólás

Szép magyar eredmények születtek az olaszországi Trasimeno tava körül 13. alkalommal megrendezett ultraversenyen.

Bécs-Budapest ultramaraton - Zabari megvédte címét

Bozót | 2013-10-24 | Nincs hozzászólás!

Zabari János a szerdai zárónapon is elsőként ért célba a Bécs-Pozsony-Budapest ultramaratoni futóversenyen, így címét megvédve megnyerte az ötnapos viadalt.

Bécs-Budapest ultramaraton - Zabari megőrizte első helyét

Bozót | 2013-10-22 | 2 hozzászólás

A Győr és Tata közötti rajt-cél győzelmével tovább növelte előnyét összetettben Zabari János a Bécs-Pozsony-Budapest ultramaratoni futóversenyen.

Ultrasikerek a hétvégén: Zabari János nyerte a Zagreb - Čazma-t

Bozót | 2013-03-25 | 5 hozzászólás

A hagyományos horvát ultraversenyen idén meglepően kevés magyar futó vett részt, szám szerint kettő, ám Zabari Jánosnak köszönhetően nagyszerű eredmény született.

Bécs-Pozsony-Budapest: Zabari győzött összetettben

pen | 2012-10-24 | Nincs hozzászólás!

Az első négy szakaszon győztes Zabari János nyerte meg kedden a Bécs-Pozsony-Budapest 317 kilométeres ultramaratoni futóversenyt. A 21,1 km-es, Budakeszi és Budapest között rendezett zárószakaszon Bogár János győzött, aki a táv nagy részén a nála 18 évvel fiatalabb Herbák Gergővel vállvetve futott, s közvetlenül a cél előtt szakította le ellenfelét.

Bécs-Pozsony-Budapest Szupermarathon: Harmadik nap

pen | 2008-10-21 | Nincs hozzászólás!

A harmadik napon Győr és Tata között 60 kilométer várt a futókra A férfi egyéni versenyben Zabari János volt a leggyorsabb, míg a nőknél ismét Maria Bak ért célba elsőként. A váltóknál a Dower-WSG-Lőrinc és a Pedro Pékség győzött.