Már 53 658 746 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Terepfutás - Szabó Gábor és Lubics Szilvi a Piros 85 győztesei

Bozót | 2014-11-04 | Nincs hozzászólás!

November első hétvégéjén ekrült megrendezésre a Piros 85 terepfutó verseny, amelyen Szabó Gábor és Lubics Szilvia diadalmaskodtak, Szilvi a női pályacsúcsot is megjavította.

A Sashegyi Gepárdok nyertek a maratoni csapatversenyben

pen | 2011-10-05 | 2 hozzászólás

A hazai maratoni csapatversenyek 67 éves történetében első alkalommal nyert egyetemi amatőr futócsapat országos bajnokságot. A Vasas öt éves győzelmi sorozatát törte meg az ELTE-BEAC keretei között Szabó Gábor (ELTE TTK, 2009-es egyéni OB ezüstérmes) vezetésével készülő hallgatói futókör. A Beda Szabolcs, Szabó Gábor és Pach Péter Pál összeállítású csapat 8:00:28-as összidővel ért célba.

Ultrafutás: Kettős francia siker a terep ultra vb-n

pen | 2011-07-10 | 5 hozzászólás

Az Írországi Connemara (Galway megye) környékén rendezték szombaton a terep ultra világbajokságot. A vb távja 71 kilométer volt. A világbajnokságon kettős francia siker született, a hat magyar versenyzőből öten értek célba a különlegesen nehéz terepen.

Keszthelyi Kilométerek: Szabó Gábor és Lubics Szilvia nyert

pen | 2011-06-05 | Nincs hozzászólás!

A maraton és félmaraton számra összesen 824-en neveztek a sorrendben negyedik Keszthelyi Kilométerek elnevezésű utcai futóversenyen, amely egyben az idén indult, három viadalból álló 4Run Félmaraton sorozat utolsó állomása is volt.

Ultrafutás: Szabó és Wermescher győzött az ultra terepfutó ob-n

pen | 2011-05-03 | 1 hozzászólás

Első alkalommal rendezték meg vasárnap Sirok és Szurdokpüspöki között a terep ultra országos bajnokságot. A Mátra csúcsain keresztül haladva a versenyzők 58,8 kilométert futottak. Ezalatt 2750 méter szintemelkedést küzdött le a 108 résztvevő. A magyar bajnokság egyúttal válogató volt a júliusi, írországi világbajnokságra is. A férfiaknál Szabó Gábor volt a leggyorsabb, 5 óra 50 perc alatt ért célba, a nőknél Wermechser Ildikó nyert.

Futás: Szabó Gábor és Görög Veronika győzött Keszthelyen a maratonon

pen | 2010-06-01 | 1 hozzászólás

Vasárnap 700 nevezővel, összesen mintegy másfél ezer résztvevővel rendezték meg a harmadik alkalommal kiírt Keszthelyi Kilométerek utcai futóversenyt. A férfiak maratoni számát ismét Szabó Gábor (02:36:18.611), a nőkét Görög Veronika (03:21:29.611) nyerte. A félmaraton Kálovics Anikó (01:21:44.597) és edzője, Zsódér Zsolt (01:12:42.577) győzött.

Keszthelyi Kilométerek: Szabó Gábor ob-ezüsttel a zsebében készül

pen | 2010-03-21 | Nincs hozzászólás!

A szervezők január végén élesítették a 3. Keszthelyi Kilométerek utcai futóverseny nevezését. A május 30-ai esemény maratoni számának egyik esélyese – aki kétszer már győzelemmel bizonyított –, Szabó Gábor a napokban regisztrált. A versenyre – mely az internet segítségével élőben, online módon is követhető lesz – március 31.-ig lehet kedvezményesen nevezni.

Futás: Szabó Gábor és Lubics Szilvia nyerte a maratont Keszthelyen

pen | 2009-06-09 | 4 hozzászólás

Szép pályán, jó hangulatban, változatos időjárási körülmények között rendezték vasárnap a Keszthelyi Kilométerek futóversenyt. Maratonon Lubics Szilvia és Szabó Gábor volt a leggyorsabb, félmaratonon Kálovics Anikó és Horváth Béla győzött. A váltócsapatok versenyét a nőknél a Spontán Kanizsai Csajszik, a férfiaknál a Csibészek nyerték, vegyesváltóban a Petiért Futunk csapata végzett az élen.

Terepfutás: Szabó Gábor és Radnay Eszter nyert a Lowe Alpine Maratonon

pen | 2009-06-02 | 3 hozzászólás

Szabó Gábor és Radnay Eszter volt a leggyorsabb a hétvégén rendezett Lowe Alpine Maratonon. A félmaratoni távon Varga Dániel és Farkas Gabriella nyert.

Futás: Szabó Gábor és Mátyási Zsófia nyert Vérteskozmán

pen | 2009-03-29 | 1 hozzászólás

A IV. Rex-Fontana erdei futóverseny leghosszabb, 15 kilométeres távján a férfiaknál Szabó Gábor, a nőknél Mátyási Zsófia bizonyult a leggyorsabbnak. Három távon mintegy 200 induló vágott neki az erdei pályáknak a szemerkélő esőben.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás