Már 53 655 563 km-t sportoltatok

Szabadidősport - ezernél is többen vettek részt a Pécs-Harkányon

Bozót | 2016-03-09 | Nincs hozzászólás!

Egészen pontosan 1129 volt az indulók száma, soha ennyien nem vettek részt e rendezvényen, és ez új nevezési rekordot jelent! Szabó Tünde a PVSK versenyzője nyerte a női egyénit.

Atlétika - több, mint ezer futót várnak a Pécs-Harkányra

Bozót | 2015-03-03 | Nincs hozzászólás!

Több mint ezer futó részvételére számítanak a szervezők az idén 31. alkalommal sorra kerülő Pécs-Harkány pénzdíjas országúti futóversenyen.

Csaknem nyolcszázan futottak Pécs és Harkány között

pen | 2012-03-05 | 1 hozzászólás

A férfiaknál és a nőknél is pécsi atléta szerezte meg az első helyet a Pécs–Harkány országúti futóversenyen. A férfiaknál Kiss Dávid (PVSE) győzött 1:27:49 órás idővel, megelőzve Szabó Gábort és Karajkó Sándort. A nőknél Bátai Réka (PVSE) lett az első 1:34:46-tal, mögötte Csomor Erika és Földingné Nagy Judit futott be.

Atlétika: Bene és Földingné nyerte a Pécs-Harkányt

pen | 2010-03-09 | 2 hozzászólás

Bene Barnabás, illetve a címvédő Földingné Nagy Judit diadalmaskodott a huszonhatodik alkalommal megrendezett 25 kilométeres Pécs-Harkány országúti futóversenyen. A viadalon több mint nyolcszázan álltak rajthoz.