Már 53 664 071 km-t sportoltatok

Ultrafutás - Bogár János kassai klubban folytatja

Bozót | 2014-11-15 | Nincs hozzászólás!

Több mint érdekes hír látott napvilágot a legnagyobb közösségi oldalon. Feladója a Fancsalon élő Bogár János hosszútávfutó volt, aki ezt írta: „Kedves futóbarátaim! Bocsánatot kérek azoktól, akiknek a nemtetszését váltom ki azzal, hogy januártól szlovák színekben futok majd a viadalaimon. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy kis hazánkban hitegetésből nem biztosított a versenyzésem, így rákényszerülök erre a döntésre."

Ultrafutás - Bogár János ismét a dobogó legfelső fokán

Bozót | 2013-07-29 | 3 hozzászólás

A magyar ultrafutás egyik ikonikus alakja, Bogár János ismét bizonyította, hogy közel az ötvenhez is van helye a mezőnyben (emlékeztetőül, 2006-ban még el akart búcsúzni az ultrától), Kassán a dobogó tetejére állhatott.

Bogár János és Druskó Zsófia nyerte a 100km OB-t Kisbéren

Bozót | 2013-04-08 | 6 hozzászólás

A hétvégén került sor Kisbéren a VII. Unix-KAESER KOMPRESSOREN 50 és 100km Simonyi László Emlékversenyre, mely az UMSZ felkérésének eleget téve, egyben a 100km-es országos bajnokság is volt.

24órás futás 400méteres atlétikai pályán - Jól hangzik? :-)

Bozót | 2012-12-04 | 17 hozzászólás

A következő hétvégén Lubics Szilvinek szurkolhatunk - a távolból - ugyanis Taiwanon versenyez majd a Soochow Nemzetközi 24órás bajnokságon.

Bécs-Pozsony-Budapest: Zabari győzött összetettben

pen | 2012-10-24 | Nincs hozzászólás!

Az első négy szakaszon győztes Zabari János nyerte meg kedden a Bécs-Pozsony-Budapest 317 kilométeres ultramaratoni futóversenyt. A 21,1 km-es, Budakeszi és Budapest között rendezett zárószakaszon Bogár János győzött, aki a táv nagy részén a nála 18 évvel fiatalabb Herbák Gergővel vállvetve futott, s közvetlenül a cél előtt szakította le ellenfelét.

Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton: Németh Csaba győzött

pen | 2011-10-24 | 1 hozzászólás

A Budakeszi-Budapest közötti ötödik napi szakaszon Bogár János faragott a hátrányából, de ledolgozni nem tudta azt, így 11 perces előnnyel Németh Csaba lett a Bécs-Pozsony-Budapest győztese.

Bécs-Pozsony-Budapest: A második nap után Bogár János az élen

pen | 2011-10-21 | Nincs hozzászólás!

A második napon összesen hét egyéni versenyző ért célba szintidőn belül a Pozsony és Győr közötti 84 kilométeres távon. Elsőként a német Stephan Gunzelmann ért célba, de ő az első napi távot nem teljesítette, így az ő eredménye nem számít az összetett egyéni versenyben. A német futó mögött 6:38:46-os idővel ért célba Bogár János, mögötte Németh Csaba futott be (06:56:25), őt követte a célban Rudolf Tamás (07:27:26).

Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton: Németh Csaba az élen

pen | 2011-10-20 | 6 hozzászólás

Az első, szerdai nap után Németh Csaba áll az élen Bécs-Pozsony-Budapest ultramarathonon. A váltók versenyében a DOVER vezet.

Békéscsaba—Arad—Békéscsaba Szupermaraton

pen | 2011-05-25 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén rendezték a Békéscsaba—Arad—Békéscsaba nemzetközi szupermaratont, kerékpár és görkoritúrát. A Buda-Cash Békéscsabai Atlétikai Club által tizennegyedik alkalommal rendezett viadalon több mint 500 induló volt. Az egyéni versenyt a 23 éves békéscsabai Balogh István nyerte.

Futás: Bogár János győzött Portugáliában, remekelt Madridban

pen | 2008-04-04 | 2 hozzászólás

Bogár János megnyerte a hétfői Porto-i 50 kilométeres versenyt majd másnap negyedik helyen ért célba a madridi 100 kilométeres viadalon.

Ultrafutás: Bogár János második lett Hollandiában

pen | 2008-03-04 | 3 hozzászólás

Bogár János kis különbséggel, 83,6 km-rel a második helyen végzett a hollandiai Steinben rendezett 6 órás Világkupa-versenyen. A viadalon 15 ország 400 atlétája indult, a győztes lengyel Chalawko 83,7 km-rel nyert.