Már 53 658 190 km-t sportoltatok

XTERRA: Svájci és francia győzelem a portugál futamon

pen | 2010-04-06 | Nincs hozzászólás!

A tavalyi XTERRA Európa-kupa győztesek Franky Batelier (FRA) és Renata Bucher (SUI) nyerték az első idei kontinentális világkupa futamot, Portugáliában. Ezzel Batelier új rekordot állított be: 5 világkupa futamot nyert megszakítás nélkül. A svájci hölgy pedig élete 21. győzelmét szerezte meg 2005 óta.

Tereptriatlon: Trónfosztás és esküvő Szardínián

pen | 2009-06-04 | Nincs hozzászólás!

Szardínián, ahol tavaly az XTERRA Európa-bajnokságot rendezték, idén az Európai Triatlon Szövetség (ETU) hivatalos bajnoki versenyére került sor. Ez az elmúlt évek hivatalos szembenállásához képest óriási lépés a terepsportok elismertsége felé. A különlegesen kemény és nehéz pályán a svájci Renate Bucher és a francia Franky Batelier győzött.