Már 53 916 112 km-t sportoltatok

Kerékpár: Armstrong nyerte a Leadville 100 MTB maratont

pen | 2009-08-16 | Nincs hozzászólás!

Lance Armstrong új pályacsúccsal nyerte meg a Leadville 100 hegyikerékpáros maratont. A hétszeres Tour győztes texasi közel 60 mérföldet (96.56 km) tekert egyedül a Rocky Moutain hegységben kijelölt pályán. Dave Wiens második lett.

Kerékpár: Armstrong és Wiens újra versenyeznek Colorado-ban

pen | 2009-08-14 | Nincs hozzászólás!

Lance Armstrong és Dave Wiens újra megküzdenek egymással a hétvégén a 100 kilométeres Leadville 100 Trail MTB maratonon. Tavaly - immár hatodik alkalommal - Wiens nyerte meg a versenyt, mögötte második helyen Armstrong ért célba.