Már 53 924 309 km-t sportoltatok
ultra

Keszthelyi Kilométerek

shinkyokushin | 2013-05-21 10:05:25 | Nincs hozzászólás!
2013. 05. 19.-én volt a Keszthelyi Kilométerek félmaratoni futóversenye. Feleségem, Tímea harmadik futóversenye. Felkészülés, nem valami sok, a legtöbbet most a verseny hetében futotta. Optimisták voltunk, hisz az előző versenyeire se nagyon készült. Meleg, napfényes vasárnap 10 óra 5 perc és rajt. Az első kilométerekben szinte szárnyalt, aztán jött a görcs majd később a meleg okozta különböző tünetek. Szóval nem volt örömfutás, be is lassultunk rendesen, de még így is voltak időtartalékaink a 2 órás terv időhöz. A második kört úgy kezdtük, hogy Timi fejben már többször feladta volna, de nem véletlenül van neki soha ne add fel tetkója meg is lett az akarat diadala, felgyorsult és újra szárnyalt, persze a szenvedős része a dolgoknak megmaradt. Az út mentén lelkes szurkolók is segítették, és a frissítőpontokon is fel tudott töltődni. Mit mondhatnék összességében nem volt rossz teljesítmény, a mért idő 2:00:56 lett, nem sétált, nem adta fel, jól küzdött. Ismét bebizonyította, hogy erős, jó adottságokkal rendelkező sportoló, feleség és édesanya.
Adatok: Abszolútban 697 főből 339. helyezett, 241 női versenyzőből 68. helyezés, korosztályos helyezés: 54 főből 22. helyezett hivatalos nettó idő: 2:00:55, tempó: 5:43 perc/kilométer