2012.04.01 Vasárnap, 11:00:00

01:20:12

21 km

03:49 p/km (15.71 km/h)

Vivicitta félmaraton. Valahogy nem sikerült pontosan kiszámolni a verseny helyszínére való érkezést, így pont odaértem, de a zónámba már nem sikerült beállni, a rajt után kellett tájékozódnom, ki hol van, kivel lehetne együtt futni. Szándékosan olyan célt adtam meg magamnak, ami iszonyatosan rossz körülmények között is valószínű teljesíthető. Így lőttem be a 84 perces időt. Ezután már csak az volt célom, hogy szeles időben ne egyedül kelljen futnom. Szerencsére sikerült 8-9 km környékén felzárkóznom Mülbacher Péterre és Balassa Laventére, akikkel együtt nyomtuk végig a távot. Közben egy-egy poénkodás is belefért, a szembeszeles részeken meg egymást váltottuk az élen, vagyis próbáltunk gazdaságosan futni. Végig kellemes tempóban mentünk, jó hangulatban, egymást támogatva. Persze nem lett világbajnoki idő, de ez nem is volt cél. Elégedett vagyok!