1.1 km

00:00 p/km (0.00 km/h)

900 m bemelegítés

100 m mell verseny ECSA EB: 1:49 (5. hely)

50 m gyors verseny ECSA EB: 46 mp (6 hely) Rossz rajt - hát nem vagyok egy fejesugró bajnok, pedig a verseny előtt 8 x beugráltam. A forduló egész jól sikerült, de minden jó úszó az én mezőnyömben van. :(

50 m mell versenye ECSA EB: 50 mp (2. hely) Juhéé! Ha jobban fordulok, akkor még jobb lett volna az időm. Előző versenyidőm 47 mp volt. De így is nagyon örülök!!!! :):):):) Egyébként a legjobb úszók: bajnokok és rekorderek természetesen megint itt indultak. De kibabráltam velük, mert 2. lettem. :):):):)

25 méter (4 x 25 méteres vegyes váltó) gyors: 15 mp. Jó rajt, jó tempó: levegőt szinte nem is vettem. :):) És, és, és : 2. helyezés!!! Juhé!! :):):):):):):):):):)

00:00:00 1.1 00:00 0.00 0 0 0

6 hozzászólás

runing képe

runing 4646 napja

tényleg bosszantó, hogy ilyen kicsin múlt, bár ugye azok a század másodpercek...hiszen sprint táv volt!

Szóval Te szervezel is...na jó ezt tudni:-)

Remélem jövőre az a félmaraton is meglesz

Kritty képe

Kritty 4646 napja

Köszönöm szépen a gratulációkat! Éreztem, hogy velem vagytok, ezért ment olyan jól. :)

Igen, tudom, úsztam is 50 métereket. Legközelebb több ilyet fogok úszni és 25 méteres medencében is, mert ott volt a verseny. 50 mellen a rossz fordulón múlt az aranyérem. :( Persze az ezüstnek is örülök, de azért más lenne európa bajnoknak lenni, mint 2.-nak. :):):) 2 év múlva lesz a következő EB Máltán. Még meglátom, de most már tudom, hogy mire kell nagyon odafigyelni. 1. Jó rajt. 2. Gyors forduló 3. Közben meg tolni, mint állat...:):):)

ECSA nagyon röviden a Nemzetközi Vámos Sport Szövetség. Hát én itt vagyok könyvtáros és sportszervező. :):) Ja és sportoló is, a MAFC-on, Komarnickin és a MICRO SC-n kívül. :) 2 évente rendeznek úszó Európa Bajnokságot. Évente van félmaraton EB is Brüsszelben, de ott nem indultam. Talán majd egyszer. Bár amíg nem hozom az eddigi legjobb félmaratoni időmet......... :):):):)

runing képe

Kriszti!  Csatlakozom Anitához...és remélem hamarosan akár igy 3-an összecsatlakozunk -jó- pár futó km erejéig és személyesen is kifejezhetem"büszkeségem" RÁD!!!!!!!!!! milyen jól megy az úszás- is-  pedig nem is gyermekkorodban kezdted, bár vannak ÖRÖKKÉ FIATALOK:-)

napsugárraforgó képe

napsugárraforgó 4647 napja

Gratulálok!

Ügyes vagy,büszke vagyok Rád!!!

necromedve képe

necromedve 4647 napja

Ja és egy megjegyzés: bár nem vagyok nagy szakértő, de szerintem biztos, hogy ezekre a sprint távokra nem csak a 800-1000 méteres ellenállásos, ötös levegős gyorsúszásokkal kellett volna készülni. Szóval, ha fontos a helyezés, akkor érdemes néha sprintelgetni is a jövőben.