2011.09.18 Vasárnap, 10:30:00

01:21:50

20.5 km

04:00 p/km (15.03 km/h)

Barokk Futóparádé félmaratoni táv. 3 kör, egyenként elég húzós emelkedőkkel. Az első körben mentem az élmezőnnyel, és egy nagyon erős 25:50 körüli kezdést nyomtunk a melegben. A második kör első km-nél fel akartam bontani a zsebemben tárolt müzlit, ami szépen kicsusszant a csomagolásból, és a földre zuhant, a lelkiállapotom pedig követte őt. Sajnos kaja nélkül, egy rossz frissítésű versenyen ez eléggé megviselt, és hiányoztak verseny közben az ásványi anyagok, főleg a só. Ami tovább fokozta a motivációhiányt, hogy hamar realizáltam, hogy a dobogó nem lesz meg, ami tavaly sikerült, mert keményebb a mezőny, és ha kinyomom a maxot is csak 4. lettem volna. Na de a lényeg: 5. hely, ami 2 perccel rosszabb, mint tavaly, igaz, akkor nem volt meleg. Nem kaptam vészesen sokat, mivel másokat is megviselt a meleg, de azért elégedettnek nem mondanám magam, lévén, hogy jó formában éreztem magam, és a végére az izmaim teljesen befáradtak.

01:21:50 20.5 04:00 15.03 0 0 0 0