151
0
0

Kisköre féltáv OB

depó:2.22. A futáson jött az áldás jégeső formályában. Olyan mennyiségű eső esett h sok helyen inkább akadály futásra hasonlított a pálya. Azért tolta mindenki becsülettel, sajnos csak víz volt frissítésnek így azt nem a terv szerint csináltam de mivel nem volt meleg így nem volt probléma. Sikerül egyenletes tempót menni és az úszás 70-80 körüli helyéről feljönni 38-nak abszolultban kategória 6.-nak. Ahhoz képest h 3 éve tanultam meg úszni és találtam ki h én triatlonozni fogok meg vagyok elégedve az időmmel ami 4.41.28 lett.

A távok saját méréseim amik ritkán hazudnak az úszást pedig Kis Gyula posztjáról vettem., egyébként hivatalosan 2.5-80-20 volt kiírva de a szervezés elég gyatra volt így miért is lett volna ez pontos....

01:34:24 20.5 04:36 13.03 0 0 0 151