00:16:16

2.5 km

06:30 p/km (9.22 km/h)

Nagy Futópárbaj - Szeged

Hát most nem leszek túl pozitív. Hatalmas tömeg, több mint 10.000 ember, még szakaszos rajtoltatással is kezelhetetlennek bizonyult.

Az eddigi tapasztalatok alapján is lehetett tudni, hogy kerülgetni kell, egy csomóan levágják a távot (csak akkor minek jönnek el), de most még a befutó is csak szó szerint totyorogva, tyúklépésben sikerült. A fenti idő brutto idő, bőven 15 percen belül lettünk volna, ha a célkapun át tudunk futni.

De legyünk pozitívak. Anyukám tök boldog volt a pólóval, a verseny meg felért egy futóiskolával. :P Azonnali megállás, iramjáté,k kerülgetés, akadálypálya. :)

Sajnálom, hogy elkerültük egymást mindenkivel, de ebben a tömegben nem csoda. Tanulság, legközelebb telefonon kell egyeztetni, hogy ki hol van...