02:09 p/km (27.99 km/h)

151
136
0

Zánka középtáv : kerékpár... A szervezők a rajt előtt közölték ,hogy 1 kör olyan 33-34 kili lesz ,vidám fejszámolás után rádöbbentem ,bizony itt a 3 körben 100 km felett nyomunk kerót ezen az igen "kellemesen" dombos pályán ,a baromi erős szélben ! Három döntő hibát is elkövettem: 1. az ujjatlan-vizes triatlonos ruhában mejd lefagyott a vállam és a vesém(át kellett volna öltözni kerékpáros mezbe)2.az első körben túl gyorsan mentem (felfelé is nyomtam ,lefelé ami a csövön kifért 52-es max.seb.) 3. nem vittem elég italt-kaját..... A lényeg: a második körben már kezdtem leépülni ,a harmadik vége felé gondolkodtam a befejezésen is..... Mindszentkálla és Kékkút között találkoztam Kolával is ,aki ott drukkolt .és fényképezett! Különben nagyon szép balatoni részeken mentünk végig ,(Káli-medence) idő is napos volt .......,esőt megúsztuk. 2.-ik depo:4,40 perc