2014.06.15 Vasárnap, 10:30:00

01:17:14

21.09 km

03:40 p/km (16.38 km/h)

K&H félmaraton. Mivel erre a versenyre már két hónapja beneveztem, így odaálltam a rajthoz. Az elmúlt napok versenyi miatt a lábamba annyi erő volt, mint egy 10-szer kifacsart citromban! Szerettem volna 3:40-es átlaggal lefutni, hogy büntetés jelleggel az elmúlt napok teljesítménye miatt, teljesen kinyírjam magam. Az első körben még volt annyi erőm hogy a Sashegyi gepárdok egyik sztárjával Gerivel el tudjak futni olyan 3:33 körüli ezrekben! / köszönöm neki hogy utazhattam rajta. Nagy segítség volt!/ Mivel az Élményfutáros váltó első embere is voltam, így a 2. körreben Gyurkának adtam a váltót a 4. helyen. Reméltem Hogy Gyuri majd húz engem, de sajna nem jött elém. Itt azért még tudtam olyan 3:40 körüli ezrekett futni, de már a kalapácsos rendesen bas.ta a combom. A harmadik körre utolértük a tömeget és kész. Itt a vége. Onnantó nem lehetett normálisan funi. Így egy könnyű 5 kilivel fejeztem be a mai félmarcsit. A Horvátországi túra rávilágított arra, hogy 2 lovat nem tudok egyszerre megülni! Vagy 5000m-re készülök, vagy félmaratonra. Ha 3x2000m-et futok 3:12 ritmusban, abból nem lesz 15:30-as 5000m-er. De ha meg 10x400m-et futok 68-ra, abból meg nem lehet 1:10 félmaratont futni! Azt hiszem a héten sok mindent át kell gondolnom, ha szeretnék legalább egy közepes szintü futó lenni!!!!

00:24:56 7.03 03:33 16.92 0 0 0 0
00:25:44 7.03 03:40 16.39 0 0 0 0
00:26:34 7.03 03:47 15.88 0 0 0 0