0

VI. FUTAPEST - BARACSKA TEREPFUTÁS

Tavaly is voltunk, tetszett, így jöttünk idén is. Ennyi :):):)

Kicsit bővebben:
Idén módosítottak a pályán, hosszabb és szintesebb lett. Na azért így sem lett hardcore, inkább egy cross jellegű történet.
Gurítós :). Reggeli lazáskodás után jöhetett a délutáni feszengés.

14:05. Rajtnál nincs bohóckodás, keményen megugrik legalább 15 ember...4:34 az első killer, de már meg is úsztam az elejéről keményen...Hja, Hajduska Balázsék húzzák elöl a sort...Hátszél van a pálya elején, megy a baszatás, jó meleg is van, izzadás felsőfokon. Frekit/intenzitást beállítom 160 környékére stabilan, ezzel tudom végigérek gond nélkül, hiába nem végeztem idén gyorsító munkát, ezzel kibírom ezt a kemény tempófutásnak szánt versenyt. Nagy segítség most a "fordulatszámmérő". Nem sok esemény történik, egy nagyobb emelkedő, az is rövid, meg egy kis jungle a jellemzők, a többi hullámos földút. Mindössze 2 sporit tudok begyűjteni menetben, aztán előttem 200 méterre még 2-en, várom az utolsó killereket, ott jön majd a berántás, és a tervek szerinti előrébb ugrás. Hát ez meg is marad tervszinten :), mert uccsó killereken nem tudok megújulni, a sunyi emelkedők és az ipari pofaszél eléggé megfog.  A "pozik" nem is változnak, sima, izgalmak nélküli a befutó, 1:14:49-el fogok célt, pulzus átlag 80%, korrekt, az már nem gombászás...Erős tempófutás pipa, elfáradtam, kis levezető kocogás után hamar megyünk a kocsihoz pihenni.
Garmin

Görlfrend persze nyerte a női kategóriát idén is, saját helyezést nem tudok, meg kell várni az összesítést, de valszeg nincs meg a remélt top10. A versenyről csak jót tudok idén is írni, a km jelzések és a táv korrekt, szinte méterre pontos, 2 helyen is volt frissítés, dobogósoknak érem, tárgynyeremény( selymfű méz). A mezőny erősségét jelzi, hogy Hajduska Balázs csak második tudott lenni...
Magam eredményével elégedett vagyok, egy ilyen erős bringás hét végén + egy ma reggeli futkával a lábamban ez jó lett szerintem.