(edzés)

01:37:40

46.4 km

02:06 p/km (28.51 km/h)

Szépen zártam az idei évet 2h40perc edzés. Ilyen sem volt még h kinti tekerést nyomatok szilveszterkor. Idén sokat mentem mind úszásban,mind futásban és bringán is éves kilóméter rekordot döntöttem. Sajnos a 10h belüli álom IM idő nem jött összeé s a PB is elmaradt de sikerült egy top 20-as helyezést össze hozni abszolultban. emelett begyűjtöttem 2 negyedik kategória OB helyezést és kétszer álltam dobogón: mecsek bajnoka és szálka. ami a futást illeti márciusban belekóstoltam az ultra távokba a bszm-en és sikerült október végén egy maratoni PB-t futni. összesen 8 alkalommal futottam versenyen  minimum maratoni távot ez is rekord. sajnos a nov,dec térdésrülés miatt nem úgy sikerült ahogy terveztem. kb ez volt az idei évem. mindenkinek sportsikerekben gazdag boldog új évet kívánok.