167

Üdv Mindenkinek!

Sajnos pár nap kimaradt, főleg időjárási okokból....

Ma 3,5 óra alvás után ébresztő, némi tea, bemelegítés, és futás.

Az első kör katasztrofálisan ment, hihetetlenül kevés volt a levegő, majdnem kiköptem a tüdőmet, pedig csak 150-155-ös pulzuson mentem....az idő is vacak volt, hiszen én azt hittem, hogy 13 percen belül leszek, erre 13.19....

A 2. körön már javult a helyzet, de a kör közepén komolyan elkezdtem rajta gondolkozni, hogy csak 2 kör kocorászok, de utána hátsótérfélen rugdostam magam (gondolatban), és folyt köv.

A 3. kör elején egy idős bácsi figyelt, és kérdeztem, hogy "hanyadik kör?" kb. 75 éves lehetett, de lehet, hogy régen futó volt, mindenesetre ekkor már tudtam neki válaszolni, mivel kezdett elég lenni a levegő!

A 3. végén nem kevés morgással megállapítottam, hogy ezen a körön lassultam 7 mp-t, valamint nem jött össze a 40 percen belüli időeredmény...mondtam is magamban, hogy lassan a járókeretes 80 éves néni megelőz....

A célt sikerült teljesíteni, hogy 4.15-ös tempón belül legyek, de a fokozót, már nem, meg az eleje nagyon rossz volt.