04:26:38

151.5 km

01:46 p/km (34.09 km/h)

Hosszútávú duatlon Velence.

Nem depóztam gyorsan, hisz komplett fesőt cseréltem, bringás mez + kartyű. Illetve mivel nem sok jóra számítottam frissítés terén gyorsan bedobtam egy banánt + izo. 5x30km-t kellett menni. kb 15. helyen kezdhettem a tekerést. A 3. körre már a 4. helyre jöttem fel egyéniben de az első 3 befoghatattlan távolságban volt. Egyébként figyeltem h milyen jó t bolyoztak egymáson, én mentem saját zsíron végig. Igazából annyival jobb futók nálam (és bringások is) h nem zavar csak magamra figyeltem. Elég technikás, szívatós pálya volt. Az elején és végén a viszonylag sok kocsira kellett figyelni, a közepében volt néhány mászóka is illetve fújt a szél is. Az első 4 kör egész jól ment az utolsóban kicsit visszább estem azt már baromira untam.
 Az elsőtől 10 percet a 3.-tól  5 percet kaptam bringán. Kemény volt.