06:11 p/km (9.70 km/h)

Nagyvárad félmaraton párban "Ekkora hülyeséget" S.Anikóval.

(itt: Janikó)

Tavaly csak elindultam, idén oda is értünk. :)

Anikó volt az első futó, szépen okosan osztotta be az erejét, az első 35 p körüli körre 31 p körüli másodikat futott. Élete első versenyén nagyon ügyes volt, büszke vagyok rá. :)

A lecke fel volt adva, nekem is szedni kellett a lábamat. Nem akartam elrohanni az elejét, nem is tudtam, mire elég az elmúlt 1 hónap felkészülés. A nap pont a váltásra sütött ki, szerencsére levettem a hosszúujjút és csak trikóban indultam neki. A lábaim vittek, úgyhogy megpróbáltam, hátha az elején sem kell nagyon tartalékolnom. Nem rohantam, de nem is fogtam szándékosan vissza magam. A 33 perces első kör után csak reméltem, hogy legalább még egy ugyanolyat fogok produkálni. Na azt nem gondoltam, hogy majd' 2 perccel jobbat. :) A híd másodjára már kevésbé esett jól, de tudtam, hogy onnan már szinte lehet "hajrázni". Az utolsó km-t sikerült jól megtolni, reméltem, hogy nem esek össze a célkapu előtt. Irtó jó érzés volt rohanni. :) A végén Anikóval egy közös befutót is összehoztunk, és nagyon örültünk az érmünknek. A fiúk pedig lelkesen végigszurkolták a versenyt. :) Jó kis nap volt!

00:06:17 1 06:17 9.55 0 0 0 0
00:06:12 1 06:12 9.68 0 0 0 0
00:05:59 1 05:59 10.03 0 0 0 0
00:06:14 1 06:14 9.63 0 0 0 0
00:06:29 1 06:29 9.25 0 0 0 0
00:06:27 1 06:27 9.30 0 0 0 0
00:05:48 1 05:48 10.34 0 0 0 0
00:02:28 0.45 05:29 10.95 0 0 0 0