Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 53 902 725 km-t sportoltatok

Cipőtesztelés

Létrehozta: pen  |  2008-09-01 15:40:46-kor

Azoknak, akik épp most tesztelnek cipőt, vagy már teszteltek, vagy majd tesztelni fognak :o)
Hasznos információk és haszontalan csevej cipőkről, tesztekről és mindenről ami ehhez kapcsolódik.

pecsenye 2009-09-08 17:50:07 | 25
pecsenye képe
Csatlakozom Mjocihoz. Nekem is van egy belőle. Piszok kényelmes,puha, rövidtávon repülni lehet benne. Hosszún viszont.. Nos ember lába váltogatja, nekem okozott egy "kis" achillesgyulladást. De biztos az én lábam a hibás.

Előzmény: sirjan (22)  
sirjan 2009-09-08 17:20:43 | 24
sirjan képe
Köszi szépen!

Előzmény: mjoci (23)  
mjoci 2009-09-07 20:35:00 | 23
mjoci képe
Neutrális cipö. Nike cipöteszten futottam benne 5 kilit, rövid távon nem volt rossz, de hosszabbon nem próbáltam.

Előzmény: sirjan (22)  
sirjan 2009-09-07 16:41:21 | 22
sirjan képe

Sziasztok!

Cipő vásárlás előt tállok, és némi tapasztalati információra lenne szükségem. Több cipő felpróbálása után a választásom egy nike vomero 4-re esett, amit most akciósan tudnék megvenni. Nekem első próbára nagyon bejött. Valakinek van tapasztalata ezzel a típussal? Ha igen, kérlek írjátok meg!

 
nlaci40 2009-08-08 23:35:21 | 21
nlaci40 képe

Szia Jusztina.

 

Az aszfalton való futást egyáltalán nem ajánlom

A 3. futás után olyan gyötrelmes láb és térd fájdalmam volt hogy majdnem fel is adtam az egész futás témáját.

De szerencsére két edző szomszédom is van és javasolták a salakpályát vagy a gumipályát /Rekortán/

Azóta jól érzem magam és futok amíg jólesik.

 
almavirag 2009-08-01 21:43:27 | 20
almavirag képe

Sziasztok!

 Hogy lehet cipőt tesztelni?

Én a kecskeméti nike futóklubb tagja vagyok.Hetente 40 km körül futok.

Köszi!

 
Noncsa 2009-07-30 21:46:45 | 19
Noncsa képe

Laughingjajjjajaja

 



Előzmény: futor (18)  
futor 2009-07-30 21:39:48 | 18
futor képe

Én a Hervis-ben és a Polári outlet-ben is teszteltem a cipőt bár csak benn de futottam benne elég sokat.

Meg is mosolyogtak...



Előzmény: Noncsa (17)  
Noncsa 2009-07-30 21:37:23 | 17
Noncsa képe

Sziasztok

Lehet vhol Asics cipőt tesztelni?

Sajnos a régi Asicsem(gel trabuco 9) teljesen szétment..vettem egy újat(szintén trabuco, 11 WR), de nem vállt be (na ja férfi cipőt választottam lányként:))

Amikor felpróbáltam kényelmesnek tűnt, de 2 futás után rájöttem nem igazán nekem való..

...de ezt honnan tudhattam volna ott az üzletben ahol próbáltam?

Cserélni persze nem lehet,mert már használtam://..de ugye (logikusan) akkor derül ki hogy milyen a cipő, ha futok benne...:P

Most próbálom eladni (ld. adok-veszek!)..mert amúgy nincs semmi baja:))

De bosszantó és nem szeretnék újra így járni...

Ha vki tud tanácsot adni írjon!!

Köszi

 
spiro 2009-07-29 11:56:44 | 16
spiro képe
Sziasztok! Vettem egy ASICS GT 2140 -est, de sajnos kicsi lett, 46-os méret. Elszeretném adni, mert nagyobbat kell vennem.Áron alul is eladnám, mert sűrgős lenne, ha valakit  érdekel írjon.      
jusztina 2009-07-26 19:52:40 | 15
jusztina képe

Sziasztok!

 

hat megvan a 'kis csoda' : asics GT 2140.:):):)

az asics boltban vettem(london).eloszor reszt vettem egy labvizsgalaton ott a boltban,ami ugyan penzbe kerult,de utana beszamitottak a cipo araba,tehat azt hiszem mindenkepp megerte.

a gepi felmeres utan egy adatokkal teli papirral a kezemben a szakelado 'vett kezelesbe'. hoztak egy cipot ,amit felprobaltam,erzesre jo volt,de utana felvettek egy futogepen ahogy futok benne,es kiderult,hogy a bokam kifele dol.ezutan kaptam meg a vegul bevalt cipot.ez is nagyon kenyelmes volt elsore;a szamitogepes felvetelen -szamomra-megdobbento modon az latszott,hogy ha ebben a cipoben futok,a bokam egyenesen all.masfel szammal nagyobb cipot kaptam az eladotol,ami erzetre egy kicsit nagy,de valoszinuleg hasznalatkor ez fog bevalni.

 a cipot kiprobaltam,es hihetetlenul kenyelmes volt!persze a kilometerek dontik el,hogy milyen  bevalik e igazan,de most maradektalanul boldog es elegedett vagyok mind a cipovel,mind pedig a boltban tapasztalt szakertelemmel,segitseggel.

valoban igaz az,hogy hozzaerto es szakavatott helyen erdemes vasarolni:):)-foleg ha valaki kezdo.:P

 

lehet,hogy a tobbi marka is jo,de nekem most az asics volt a legszimpatikusabb.a mogotte allo filozofia(kezdve a nevvel stb), a sok sok profi es hobbi sportember engem ezidaig meggyozott.

 

ha mar tul vagyok jo par kilometeren meglatjuk szemely szerint tenyleg bevalik-e,de most rettenetesen orulok!:):):)

 

mindenkinek koszonom a segitseget,hozzaszolast!

 

szep napot!

 

jusztina 

 
vadger 2009-07-26 11:13:34 | 14
vadger képe
Saját véleményem, csak jótanács: nekem több mint egy évig pegazus volt, azt gondoltam hogy nagyon jó cipő. Az is volt, strapabíró, könnyű. De aztán vettem egy asics gel cumulust (igaz ez nem pronálóknak van) és ég és föld a különbség. Nagyon jó cipőket gyárt az asics, igaz megkéri az árát is. De aki teheti mindenképpen próbálja ki a márkát.

Előzmény: Kelő (13)  
Kelő 2009-07-25 20:38:36 | 13
Kelő képe
Nike air pegazus - nekem ez bevált. kb. másfél számmal nagyobbat vegyél, mint a lábméreted  
jusztina 2009-07-19 12:12:13 | 12
jusztina képe

Sziasztok!

 

segitseget szeretnek kerni.most akarok elkezdeni futni,es azt mar latom,hogy a cipovalasztas fontos,de egyaltalan nem konnyu.

25 eves vagyok,nem tulsulyos.leginkabb aszfalton fogok futni,heti nem oly sok km kezdesnek.labfejem szeles.a cipot neha szeretnem laza hobby teniszre is hasznalni-ezt is betonon.

 

mit ajanlotok?

 

a valaszokat elore is koszonom!szep napot 

 
toygli 2009-04-29 11:44:21 | 11
toygli képe
Még működik ez a cipőteszteléses dolog? Nemrég vettem egy új cipőt, és megosztanám majd a tapasztaltaimat, hátha segítségére lesz valakinek.  
Sk8erboy 2009-03-31 23:04:22 | 10
Sk8erboy képe
Üdv! Keresek 41-es méretben Adidas Kidron Navy/Blue színben, olyanban mint ami valaki képei között itt fent van. Ha valaki tud segíteni jelentkezzen. E-mail: vasut@freemail.hu  
habrrr 2008-09-10 11:27:24 | 9
habrrr képe

Sziasztok!

most álltam vissza megint a sportokra és kiválasztottam egy adidas supernova sequencet és kikérném a véleményeteket hogy szupináló lábhoz ki ajánlja és ki nem! 

most találtam az oldal és nagyon tuti,egy rakás ember aki úgyanúgy futással terheli magát.

run 'till die 

 

 
pen 2008-09-06 23:55:08 | 8
pen képe

Mozg,

Előre is köszönjük! Csak küldd nyugodtan, amikor elkészülsz vele, szeptember-októberben folyamatosan szeretnénk őket megjelentetni az oldalon.



Előzmény: Mozg (7)  
Mozg 2008-09-06 21:47:01 | 7
Mozg képe

Akkor lehet én is irok az új cipómről.

Letöltöttem a tesztlapot. Meddig kell beküldeni?

 
pen 2008-09-06 17:33:50 | 6
pen képe

Kedves Cipőtesztelők!

Utolsó pillanatos módosítás - elnézést kérek :o) A pontozási rendszeren változtattunk kicsit az űrlapon. Már letölthető az új verzió innen: 

http://www.edzesonline.hu/files/teszturlap.doc

Mindenkinek nagyon jó tesztelést kívánunk!

 
pen 2008-09-06 17:03:14 | 5
pen képe
írjál, írjál, írjál persze Te is! És mindenki, akinek van új cipője és kedvet érez a teszteléshez!

Az űrlapot az alább már berakott linkről letöltöd, az ott található utasításokat követve futsz és tesztelsz, majd az így elkészült beszámolót a tesztelés végén elküldöd nekünk. Ha még 1-2 fotót is mellékelsz a cipőről, tökéletes lesz az anyag ahhoz, hogy bekerüljön a tesztelős adatbázisba. És persze köszönjük!

Előzmény: mjoci (4)  
mjoci 2008-09-06 13:23:42 | 4
mjoci képe
Lenne egy óriási kérdésem, az új cipömröl, bár a nem vagyok benne a cipötesztben, irhatok én is tesztet? Ha igen mit kell tennem???  
evita 2008-09-01 21:30:21 | 3
evita képe
Jaj,de jó,akkor mire leszakad a lábamról és kiscicabölcsőnek használom,kész is lesz!Ugye?Laughing

Előzmény: sepi (2)  
sepi 2008-09-01 16:30:28 | 2
sepi képe
Készül ennek az online verziója is az én tempómban:-)

Előzmény: pen (1)  
pen 2008-09-01 15:41:23 | 1
pen képe

Kedves Cipőtesztelők!

A teszt űrlapont innen tudjátok letölteni:

http://www.edzesonline.hu/files/teszturlap.doc

Mindenkinek nagyon jó tesztelést kívánunk!