Már 53 659 622 km-t sportoltatok

Pályacsúcsok dőltek a legendás amerikai ultratrailen

Bozót | 2012-11-20 | 2 hozzászólás

A hétvégén rendezték az Egyesült Államok legrégebbi és legnépesebb ultramaratoni futóversenyét, a JFK 50miler -t. Az 50mérföldes távon mindkét nemnél pályacsúcs született.

Bécs-Pozsony-Budapest: Zabari győzött összetettben

pen | 2012-10-24 | Nincs hozzászólás!

Az első négy szakaszon győztes Zabari János nyerte meg kedden a Bécs-Pozsony-Budapest 317 kilométeres ultramaratoni futóversenyt. A 21,1 km-es, Budakeszi és Budapest között rendezett zárószakaszon Bogár János győzött, aki a táv nagy részén a nála 18 évvel fiatalabb Herbák Gergővel vállvetve futott, s közvetlenül a cél előtt szakította le ellenfelét.

Helyszínváltozás: Bécs-Pozsony-Budapest befutó a Tabánban

pen | 2011-10-17 | Nincs hozzászólás!

A szerdán, október 19-én Bécsből elrajtoló Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton befutójának helyszíne megváltozott. Ha szeretnél használt futócipőt leadni Boronkay Péter felhívására, azt az új helyszínen, a Tabánban teheted majd meg október 23-án.