Már 53 863 495 km-t sportoltatok

Kerékpár: Tour Down Under - Tyler Farrar is ott lesz

pen | 2010-11-10 | Nincs hozzászólás!

A jövő év elején Ausztráliában megrendezésre kerülő Tour Down Under rajtjában ott lesz majd Tyler Farrar is, erősítették meg ma a verseny szervezői. Lance Armstrong már korábban jelezte részvételét a versenyen.

Kerékpár: Farrar nyerte az ötödik szakaszt a Vueltán

pen | 2010-09-02 | Nincs hozzászólás!

Az elmúlt napok kegyetlen befutói után a tegnapi szakaszon mezőnyhajrára került sor a Vueltán. A szakaszt Tyler Farrar (Garmin-Transitions) nyerte, összetettben Philippe Gilbert (Omega Pharma-Lotto) tovább őrzi első helyét.

Kerékpár: Amerikai siker a Giro második szakaszán

pen | 2010-05-09 | Nincs hozzászólás!

Az amerikai Tyler Farrar nyerte meg vasárnap a 93. Giro d,Italia kerékpáros körverseny második szakaszát. A Garmin csapat bringása úgy diadalmaskodott Utrechtben, hogy a szakasz során egy több résztvevőt érintő bukásba is belekeveredett. Összetettben az ausztrál Cadel Evans került az élre.

Kerékpár: Farrar nyerte a Scheldeprijs-t

pen | 2010-04-08 | Nincs hozzászólás!

A Flandriai kör és a Paris-Roubaix közti héten a legtöbb versenyző az Antwerpenből induló, 205km-es Scheldeprijs-t is beiktatta versenynaptárába. A viadalt Tyler Farrar nyerte, Bodrogi László 83. lett.

Kerékpár: Teljes a Garmin-Transitions csapatnévsor 2010-re

pen | 2009-12-27 | 1 hozzászólás

A Garmin-Transitions csapat csütörtökön bejelentette csapatának névsorát a 2010-es szezonra. 27 versenyzőjük közül 10 amerikai. A csapatot erősíti Christian Vande Velde, David Zabriskie, Tyler Farrar, Dan Martin, Ryder Hesjedal és David Millar mellett Jack Bobridge, Johan Van Summeren és Robbie Hunter.