Már 53 658 846 km-t sportoltatok

Békéscsaba-Arad Szupermaraton eredmények

Bozót | 2013-05-27 | 2 hozzászólás

A zalaegerszegi Lakatos Roland nyakába került a végső győztesnek járó babérkoszorú a hét végén megrendezett OTP Bank 16. nemzetközi szupermaraton kerékpáros és görkori túra egyéni futószámában.

48 óra mosoly és gyötrelem egyvelege - Horváth Jenő Bécs-Pozsony-Budapest futása

pen | 2012-11-09 | 2 hozzászólás

Október 21-én délelőtt vágott neki Horváth Jenő ultrafutó a Bécs-Pozsony-Budapest távnak. Célja az volt, hogy a 316 kilométeres távolságot egyben teljesítve, 48 órával később az ultrarmaraton mezőnyével együtt érjen célba Budapesten. Jenő öt részes beszámolót írt futásáról.

Bécs-Pozsony-Budapest: Zabari győzött összetettben

pen | 2012-10-24 | Nincs hozzászólás!

Az első négy szakaszon győztes Zabari János nyerte meg kedden a Bécs-Pozsony-Budapest 317 kilométeres ultramaratoni futóversenyt. A 21,1 km-es, Budakeszi és Budapest között rendezett zárószakaszon Bogár János győzött, aki a táv nagy részén a nála 18 évvel fiatalabb Herbák Gergővel vállvetve futott, s közvetlenül a cél előtt szakította le ellenfelét.

Békéscsaba-Arad: Magyar sikerek egyéniben és csapatban

pen | 2012-05-23 | 7 hozzászólás

Hétszáz induló állt rajthoz a 15. OTP Bank Békéscsaba-Arad-Békéscsaba szupermaratonin, valamint a 3. Opel Körös félmaratonon. A hosszabb távon Steib Péter és Gyebnár Éva révén egyéniben valamint a nőknél csapatban is magyar siker született; a nők rövidebb távján egyéniben Varga Éva ért elsőként célba.

Balaton Szupermaraton - Képek a rajtról és Fűzfőről, eredménylisták

sepi | 2012-03-18 | Nincs hozzászólás!

Már böngészhetőek a Balaton Szupermaraton eredménylistái a Futaneten. Az utolsó, 4. napon mi is kiruccantunk Balatonfűzfőre és végigfotóztuk a mezőnyt.

Elrajtolt az 5. BSI Balaton és FélBalaton Szupermaraton - FOTÓK!

pen | 2012-03-15 | 2 hozzászólás

Ma délelőtt 11-kor tökéletes hangulatban, az összegyűlt szurkolók sorfala között elrajtolt az 5. BSI Balaton és FélBalaton Szupermaraton mezőnye. Ideális futóidő, napsütés és 10 fok várta a futókat Siófokon.

Egy hónap múlva 5. BSI Balaton és FélBalaton Szupermaraton

pen | 2012-02-16 | 3 hozzászólás

2012. március 15-18. között rendezik az 5. BSI Balaton és FélBalaton Szupermaraton, a Budapest Sportiroda szezonnyitó futóeseményét. A távok teljesíthetők egyéniben, párban vagy csapatban, és csatlakozni lehet négy, kettő vagy akár csak egy napra is a mezőnyhöz.

Békéscsaba—Arad—Békéscsaba Szupermaraton

pen | 2011-05-25 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén rendezték a Békéscsaba—Arad—Békéscsaba nemzetközi szupermaratont, kerékpár és görkoritúrát. A Buda-Cash Békéscsabai Atlétikai Club által tizennegyedik alkalommal rendezett viadalon több mint 500 induló volt. Az egyéni versenyt a 23 éves békéscsabai Balogh István nyerte.

Futás Dzsingisz kán földjén

pen | 2011-03-20 | 6 hozzászólás

A terepfutás és ökoturizmus egyedülálló keverékét kínálja az egzotikus versenyek kedvelőinek a Mongóliában évente megrendezett „Sunrise to Sunset” (Napkeltétől napnyugtáig) ultramaraton. A versenyen a rövidebb, 42 kilométeres táv akár gyalogolva is teljesíthető, a hosszabb, 100 kilométeres távon azonban már futnia kell annak, aki szintidőn belül célba szeretne érni.

Balaton Szupermaraton 4. nap - Eredmények, FOTÓK!

pen | 2011-03-20 | 2 hozzászólás

Ma is fotóztunk a szupermaratonon, kb, két kilométerrel a cél előtt, a Balaton partján. Készítettünk mintegy 500 képet, reméljük, megtaláljátok magatokat a fotókon!

Magyar-litván párharc a Balaton Szupermaraton első napján

pen | 2011-03-18 | 1 hozzászólás

Siófokon március 17-én, csütörtökön megkezdődött a BSI 2011-es futószezonja: elrajtolt a Balaton és FélBalaton Szupermaraton mezőnye. A futók borús, esős időben vágtak neki a 195,4 kilométeres Balaton-kerülés első, Siófok és Fonyód közötti 46,7 kilométeres távjának.

Elrajtolt a Balaton Szupermaraton mezőnye Siófokról - FOTÓK!

pen | 2011-03-17 | 9 hozzászólás

Szemerkélő esőben de kellemes hőmérsékletben és remek hangulatban, pontosan 11 órakor elrajtolt a Balaton Szupermaraton mezőnye Siófokról.

Rendületlenül futnak tovább a Bécs-Bp önkéntes teljesítői

pen | 2010-10-21 | 7 hozzászólás

Harmadik napon is túl vannak az elmaradt Bécs-Budapest szupermaratont teljesítő elszánt futók és kerékpárosok, ma az egyik legkönnyebb 63 km-es szakaszt teljesítve Győr és Tata között. Herbák Gergely az egyetlen egyéni teljesítő 5:30 futotta le a távot.

Elmarad a Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton

sepi | 2010-10-19 | 17 hozzászólás

Nem szeretnénk külön hivatalos megjegyzést fűzni a mai legdurvább hírhez, miszerint elmarad a 21. Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton.

Idén evezős változatban is teljesíthető a Bécs - Budapest

pen | 2009-08-06 | Nincs hozzászólás!

A Bécs-Budapest Szupermarathon Futóverseny adta az ötletet: a kerek évfordulóra való tekintettel - a BéBut idén már 20. alkalommal rendezik meg - nem csak szárazföldön, hanem a vízen is megtehető a mintegy 300 km-es táv.

Zahorán Ádám is komolyan megsérült a szupermaratonon

pen | 2009-05-29 | 12 hozzászólás

A tizenkettedik alkalommal megrendezett Békéscsaba-Arad-Békéscsaba szupermaratoni versenyen rajthoz állt a múlt évi egyéni bronzérmes Békés megyei Zahorán Ádám is, de sajnos komolyan megsérül: fáradásos combnyaktörést szenvedett verseny közben.

Ultrafutás: Vozár Attila nyerte a Békéscsaba-Arad szupermaratont

pen | 2009-05-25 | 6 hozzászólás

Hétvégén zajlott a 12. Nemzetközi Békéscsaba-Arad Szupermaratoni verseny. Szombaton 103,8 km, vasárnap 93,1 km várt a futókra, kerékpárosokra és görkorisokra. A korábbi 4 szakasz helyett a szervezők most 5 etapra osztották fel a napi távokat, ezzel könnyítve a váltósok dolgát. Egyéniben Vozár Attila győzött, annak ellenére, hogy szombaton megsérült.

Bécs-Pozsony-Budapest Szupermarathon: Harmadik nap

pen | 2008-10-21 | Nincs hozzászólás!

A harmadik napon Győr és Tata között 60 kilométer várt a futókra A férfi egyéni versenyben Zabari János volt a leggyorsabb, míg a nőknél ismét Maria Bak ért célba elsőként. A váltóknál a Dower-WSG-Lőrinc és a Pedro Pékség győzött.

Futás: Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton

pen | 2008-10-18 | 1 hozzászólás

Holnap reggel rajtol a Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton mezőnye Bécsből. Az egyéni és váltó versenyzők 5 nap alatt teljesítik a 320 kilométeres távot. A meteorológus szerint a verseny ideje alatt 13-19 fok, és az utolsó két napon némi eső is várható - de hó idén nem lesz.

Békéscsaba – Arad Szupermaraton: Kruglikov győzött

pen | 2008-05-28 | Nincs hozzászólás!

Kruglikov első napi jó eredménye után a második napon már csak az összetett első hely megtartására törekedett, ami úgy is sikerült, hogy Bogár és Zahorán Ádám is előtte ért Békéscsabára. Vozár Attila a második napon lelassult, így az összetettben Zahorán Ádám lett a harmadik.

Békéscsaba – Arad Szupermaraton: az első nap után Kruglikov az élen

pen | 2008-05-25 | 1 hozzászólás

Szombaton rajtolt a mezőny a tizenegyedik Békéscsaba-Arad-Békéscsaba szupermaratonon. A kétnapos verseny első napján 104, a másodikon 63 kili vár a futókra, bringásokra és görkorisokra. Az első napot a férfiaknál Kruglikov nyerte.