Már 53 865 821 km-t sportoltatok

Atlétika - Papp Krisztina 9. lett a Róma-Ostia félmaratonon

Bozót | 2015-03-03 | 2 hozzászólás

A 41. Roma Ostia félmaraton erős mezőnyében, második legjobb európaiként, Papp Krisztina 1;12:37 ó idővel a kilencedik helyen ért célba. Győzött az etióp Beriso Amane/1;08:43 ó. A férfiaknál a világ idei legjobbjával a kenyai Chemosin Robert Kwemoi nyerte a versenyt/00;59:37 ó.

Roma-Ostia félmaraton: Papp Krisztina a hetedik

Bozót | 2013-03-04 | Nincs hozzászólás!

Wilson Kiprop a 2010-es év félmaratoni világbajnoka, pályacsúccsal nyerte a Roma-Ostia félmaratont a hétvégén. Papp Krisztina  a hetedik helyen ért célba a nők között, akárcsak tavaly.