Már 53 655 748 km-t sportoltatok

Amerikai és cseh győzelem a 24 órás világbajnokságon

pen | 2012-09-11 | 17 hozzászólás

Az amerikai Mike Morton nyerte a Lengyelországban az IAU által a hétvégén megrendezett 24 órás világbajnokságot. A 41 éves ultrafutó 277 543,73-as teljesítménnyel, új amerikai csúccsal és a második helyezett előtt több mint 15 kilométeres előnnyel nyert. A nőknél a cseh Michaela Dimitriadu győztes eredménye 244 232,46 volt. A legjobb magyar eredményt Druskó Zsófia és Mazúr Béla érte el.

11 fős magyar csapat indul a 24 órás VB-n

pen | 2012-08-27 | 11 hozzászólás

Szeptember 8-9-én rendezik Lengyelországban a 24 órás futás Európa- és Világbajnokságát. A versenyen 35 ország 269 sportolója áll rajthoz, hazánkat erős, 11 fős csapat képviseli majd.