Már 53 655 215 km-t sportoltatok

Fuchs Renáta Európa tetején

pen | 2012-11-06 | Nincs hozzászólás!

Tavaly Pap Eszter „landolt" az ETU Junior Ranglista tetején, s idén is magyar zászló van az első helyezett neve mellett, ugyanis 2012-ben Fuchs Renáta végzett az élen.

Boronkay Péter bronzérmes lett a világbajnokságon

pen | 2012-10-24 | Nincs hozzászólás!

Sosem állt még annyi parartiatlonos rajthoz Grand Final-en, mint idén Aucklandben, ugyanis 21 ország 109 versenyzője képviseltette magát az eseményen, hazánk színeiben Balogh Zoltán és Boronkay Péter indultak.

Pap Eszter és Pap Dávid aranyérmes a Junior Európa Kupán

pen | 2012-06-20 | Nincs hozzászólás!

A testvérpár dupla aranyával zárult a szombati Junior Európa Kupa Bécsben. Eszternek sikerült megismételnie tavalyi eredményét, s ismét felállhatott a dobogó tetejére, így elsőként mondhatja el magáról, hogy megvédte tavalyi címét, ez ugyanis még egy juniornak sem sikerült Bécsen.

Pap Dávid 6., Boronkay Péter 2. lett a triatlon EB-n

pen | 2012-04-23 | Nincs hozzászólás!

Pap Dávid a 6. helyen végzett az eilati junior Európa-bajnokságon, míg Boronkay Péter a a paratriatlon EB-n ezüstérmet szerzett. Faldum Gábor a felnőtt férfiak versenyében 26. lett.