Már 53 658 305 km-t sportoltatok

Kovács Ádám hegyifutó sikere Szlovéniában

pen | 2011-10-04 | Nincs hozzászólás!

2011.október 1-én Szlovéniában rendezték meg a 32. Smarna Gora elnevezésű hegyifutó versenyt, mely egyben a hat állomásos GrandPrix sorozat zárófutama is volt.

Hegyifutó vb: Kovács Ádám kilencedik lett

pen | 2011-09-13 | Nincs hozzászólás!

Összesen 11 nemzet sportolói szereztek érmet a 27. Hegyifutó Világbajnokságon Tiranában. Kovács Ádámnak a felnőtt férfiak versenyében elért kilencedik helye minden idők legjobb magyar eredményének számít az 1985 óta évente sorra kerülő vb-n.

Hegyifutás: Török és osztrák győztes az idei WMRA Grand Prix-n

pen | 2010-10-05 | Nincs hozzászólás!

10 országból érkeztek versenyzők Szlovéniába a 31. Smarna gora hegyifutó versenyre, mely egyben a WMRA Grand Prix sorozat utolsó fordulója is volt. A GP győztesek idén a török Ahmet Arslan és az osztrák Andrea Mayr lettek.

Hegyifutás: Új pályacsúcs az osztrák harakiri futáson

pen | 2010-08-17 | 1 hozzászólás

Mayrhofenben, Ausztriában rendezték augusztus elején az idei nemzetközi hegyifutó Grand Prix második fordulóját. Az egyszerűen csak „Mayrhofen Harakiri Futás” néven emlegetett versenyen 10,4 km alatt 1170 méter szintkülönbséget kellett a versenyzőknek leküzdeniük úgy, hogy a pálya első 2 kilométere gyakorlatilag teljesen sík, tehát az emelkedők az utolsó 8 kilométerre maradnak.