Már 53 659 012 km-t sportoltatok

Szép magyar eredmények a pozsonyi maratonon

Bozót | 2014-04-08 | Nincs hozzászólás!

Jelentős számú magyar különítmény vett részt a hétvégén megrendezett Bratislava Maratonon és többen igen kíváló eredményt értek el, a legeredményesebbnek Beda Szabolcs bizonyult aki az abszolút ötödik helyezést szerezte meg, 2:30:03 fantasztikus egyéni csúccsal.

Maratonok a hétvégén: Pozsony, Debrecen

Bozót | 2013-03-26 | Nincs hozzászólás!

Kenyai győzelem és szép magyar szereplés jellemezte a meglehetősen hideg Pozsony maratonont, eközben a debreceni Rotary Futófesztiválon se volt melege a résztvevőknek.

48 óra mosoly és gyötrelem egyvelege - Horváth Jenő Bécs-Pozsony-Budapest futása

pen | 2012-11-09 | 2 hozzászólás

Október 21-én délelőtt vágott neki Horváth Jenő ultrafutó a Bécs-Pozsony-Budapest távnak. Célja az volt, hogy a 316 kilométeres távolságot egyben teljesítve, 48 órával később az ultrarmaraton mezőnyével együtt érjen célba Budapesten. Jenő öt részes beszámolót írt futásáról.

Magyar második és negyedik helyezés a Pozsony Maratonon

pen | 2012-04-01 | 1 hozzászólás

Bátai Réka második, Kovács Ádám negyedik helyen ért célba a Pozsony Maratonon. Prágában Atsedu Tsegay a világ idei leggyorsabb félmaratonját futotta. Papp Krisztina nyolcadik lett Berlinben.

Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton: Németh Csaba győzött

pen | 2011-10-24 | 1 hozzászólás

A Budakeszi-Budapest közötti ötödik napi szakaszon Bogár János faragott a hátrányából, de ledolgozni nem tudta azt, így 11 perces előnnyel Németh Csaba lett a Bécs-Pozsony-Budapest győztese.

Bécs-Pozsony-Budapest: A második nap után Bogár János az élen

pen | 2011-10-21 | Nincs hozzászólás!

A második napon összesen hét egyéni versenyző ért célba szintidőn belül a Pozsony és Győr közötti 84 kilométeres távon. Elsőként a német Stephan Gunzelmann ért célba, de ő az első napi távot nem teljesítette, így az ő eredménye nem számít az összetett egyéni versenyben. A német futó mögött 6:38:46-os idővel ért célba Bogár János, mögötte Németh Csaba futott be (06:56:25), őt követte a célban Rudolf Tamás (07:27:26).

Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton: Németh Csaba az élen

pen | 2011-10-20 | 6 hozzászólás

Az első, szerdai nap után Németh Csaba áll az élen Bécs-Pozsony-Budapest ultramarathonon. A váltók versenyében a DOVER vezet.

Helyszínváltozás: Bécs-Pozsony-Budapest befutó a Tabánban

pen | 2011-10-17 | Nincs hozzászólás!

A szerdán, október 19-én Bécsből elrajtoló Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton befutójának helyszíne megváltozott. Ha szeretnél használt futócipőt leadni Boronkay Péter felhívására, azt az új helyszínen, a Tabánban teheted majd meg október 23-án.

Rendületlenül futnak tovább a Bécs-Bp önkéntes teljesítői

pen | 2010-10-21 | 7 hozzászólás

Harmadik napon is túl vannak az elmaradt Bécs-Budapest szupermaratont teljesítő elszánt futók és kerékpárosok, ma az egyik legkönnyebb 63 km-es szakaszt teljesítve Győr és Tata között. Herbák Gergely az egyetlen egyéni teljesítő 5:30 futotta le a távot.

Bécs-Pozsony-Budapest: Akik mégis futnak

pen | 2010-10-19 | 1 hozzászólás

A Szupermaraton ugyan elmaradt, de több benevezett csapat és egy egyéni versenyző is nekivágott a távnak saját felelősségére. A Bajnok-csapat is fut. Pénteken 8:50-től pedig a MAHFUSZ hirdetett meg a Tata-Budakeszi szakaszra egy közös futást.

Elmarad a Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton

sepi | 2010-10-19 | 17 hozzászólás

Nem szeretnénk külön hivatalos megjegyzést fűzni a mai legdurvább hírhez, miszerint elmarad a 21. Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton.

Jövő héten rajtol a Bécs- Pozsony- Budapest Szupermaraton

pen | 2010-10-12 | Nincs hozzászólás!

Idén immár 21. alkalommal kerül sor a Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaratonra, amely három országon és 44 településen halad majd keresztül október 19. és 23. között. Az idei az ötödik olyan verseny, amelybe Szlovákia is bekapcsolódik. 10-12 országból közel 800 résztvevőre számítanak.

Pozsony maraton

Urs | 2009-04-04 | 7 hozzászólás

Ha valaki egy családias, ámde pontosan kimért, olcsó, ámde jó frissítéssel rendelkező, viszonylag közeli versenyre vágyik, a Pozsony maratonon megkaphatja.

Bécs-Pozsony-Budapest Szupermarathon: Harmadik nap

pen | 2008-10-21 | Nincs hozzászólás!

A harmadik napon Győr és Tata között 60 kilométer várt a futókra A férfi egyéni versenyben Zabari János volt a leggyorsabb, míg a nőknél ismét Maria Bak ért célba elsőként. A váltóknál a Dower-WSG-Lőrinc és a Pedro Pékség győzött.

Futás: Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton

pen | 2008-10-18 | 1 hozzászólás

Holnap reggel rajtol a Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton mezőnye Bécsből. Az egyéni és váltó versenyzők 5 nap alatt teljesítik a 320 kilométeres távot. A meteorológus szerint a verseny ideje alatt 13-19 fok, és az utolsó két napon némi eső is várható - de hó idén nem lesz.