Már 53 846 747 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Trans Hungária Maraton: Blazsó Márton győzött

pen | 2011-08-21 | Nincs hozzászólás!

A mind a négy szakaszon első Blazsó Márton nyerte meg a szombaton véget ért Trans Hungária Maraton terepkerékpáros versenyt. Az utolsó napon a mezőny 66 km-t küzdött le Szerencs és Tokaj között.

Hegyikerékpár: Blazsó Márton nyerte a Trans Hungária Maraton első szakaszát

pen | 2011-08-18 | Nincs hozzászólás!

Blazsó Márton nyerte a Trans Hungária Maraton terepkerékpáros verseny első, szerdai szakaszát. A legjobbak a legoptimistább szervezői kalkulációkhoz képest csaknem 30 perccel jobb időt tekertek a Nagymaros és Hollókő közötti 98 km-es etapon, így a győztes kevesebb mint négy és fél óra alatt teljesítette a távot.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás