Bozót | 2015-11-13 | Nincs hozzászólás!

A cyclingnews bringás portál közölt egy - meglehetősen szubjektív - összeállítást az idei év látványos kerékpáros felvételeiből, lássunk ezekből néhányat kávé/ebéd/pihenő mellé :)

Kerékpár - az UCI újabb VB helyszíneket jelentett be

Bozót | 2013-09-26 | Nincs hozzászólás!

A firenzei országúti VB helyszínén döntött az UCI újabb világversenyeinek helyszíneiről. A 2016-os pályakerékpáros világbajnokságot London rendezi, de döntés született a hegyikerékpár VB helyszínéről is.

Kerékpár - Trial OB zord időben

Bozót | 2013-09-19 | Nincs hozzászólás!

Papírforma eredmény született a hétvégi Trial Országos Bajnokságon, a borsodnádasdi Mátéhegyi Ökoparkban. Hegedűs László, a világranglista jelenlegi 7. helyezettje a zuhogó eső ellenére is elkápráztatta ügyességével a nézőket és begyűjtötte a 20 és 26 colos kategóriák bajnoki címét is. Magyarország első kizárólag természetes anyagokból épített állandó pályája tetszett a versenyzőknek, az eső és az ázott, csúszós talaj viszont kevésbé.

Kerékpár - MTB világbajnokság magyar eredmények

Bozót | 2013-09-03 | Nincs hozzászólás!

A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) első alkalommal rendezett mountain-bike és triál világbajnokságot Afrikában, a helyszín pedig a világkupákról már jól ismert dél-afrikai Pietermaritzburg. A csütörtöktől vasárnapig tartó versenyeken összesen 18 aranyérmet osztottak ki a triál, cross-country, eliminátor és downhill kategóriákban. A futamokon magyar versenyzők is szépen helytálltak.

Hegyikerékpár: Hegedűs László 9. a francia vk-n

pen | 2012-08-28 | Nincs hozzászólás!

Hegedűs László tovább folytatja sikeres menetelését a nemzetközi elitben. A triál világkupa-sorozat hétvégi, franciaországi állomásán a magyar hegyikerekes a 26"-os kategóriában kilencedik lett.

Parti és Benkó lettek az olimpiai-krossz országos bajnokok

pen | 2012-07-25 | Nincs hozzászólás!

Pilisvörösváron rendezték vasárnap a hegyikerekesek olimpiai-krossz szakágának országos bajnokságát. A Honda Éles XCO Magyar Bajnokságon minden korosztályt figyelembe véve, több mint 200-an álltak rajthoz. Az elitek futamát az olimpia előtt Magyarországon utoljára versenyző Benkó Barbara (Focus-MIG Team) és Parti András (EuroOne Waberer's Cube Pro MTB Team) címvédőként nyerte.

Hegedűs László bronzérmes a belgiumi triál világkupán

pen | 2012-06-05 | Nincs hozzászólás!

Minden idők egyik legjobb magyar triál eredményeként bronzérmet szerzett a belgiumi Aalterben június első hétvégéjén megrendezett világkupán Hegedűs László, a Veres Ördögök SE kerekese. A magyar versenyző a speedtrial contest számban elért eredménye mellett, bike trialban 9. lett; utóbbiban klubtársa, Erdélyi Ádám a 30. helyen zárt.

Hegyikerékpár: Hegedűs László ötödik lett a triál-Eb-n

pen | 2011-06-22 | Nincs hozzászólás!

Az olaszországi Biellában rendezték hétvégén a hegyikerékpárosok triál szakágának Európa-bajnokságát. A kontinensviadalon Hegedűs László remek szerepléssel az ötödik helyen zárt.