A kulisszák mögé enged bepillantást a Team Sky csapat életét bemutató videósorozat, melyben a legutóbbi epizód a csapatbusz vezetőjének munkáját követi.

Bozót | 2013-03-12 | 1 hozzászólás

Érdekes videóra bukkantam! A korábban ébredő bringások már bizonyára ismerik, a globalcyclingnetwork csatornáját a népszerű videómegosztó portálon...

Kerékpár - véget ért a Tour of Oman - eredmények

Bozót | 2013-02-18 | Nincs hozzászólás!

Az oman-i körversenyt a Team Sky versenyzője, Chris Froome nyerte, profi pályafutásának első Tour győzelmét megszerezve.

Bemutatták a Team Sky 2012-es keretét

pen | 2012-01-05 | Nincs hozzászólás!

Szerdán mutatta be a Team Sky 28 fős keretét, mellyel az idei szezonra készül. A versenyzőket 12 különböző országból toborozták, a csapatban 8 újonnan szerződtetett kerekest találunk, köztük a világbajnok Mark Cavendisht.

Kerékpár: Szakaszgyőzelemre hajt a Sky a Vueltán

pen | 2010-08-11 | Nincs hozzászólás!

Kihirdette keretét a Vuelta a España kerékpáros körversenyre a Team Sky. A Tour de France-hoz képest változtak az elképzelések. Bár Thomas Löfkvist vezeti majd a csapatot az összetettbeli győzelemért folytatott harcban, a csapatfőnök Dave Brailsford szerint „szakaszgyőzelemre koncentrálva” állnak neki a Vueltának.

Kerékpár: Valenciában készül a Team Sky

pen | 2010-02-17 | Nincs hozzászólás!

Szélcsatornás edzéseken tesztelik a Team Sky versenyzői új, Pinarello időfutam kerékpárjaikat, melyeket versenyen először a február 21-én kezdődő Vuelta a Andalucia versenyen használnak majd. A másik közelgő verseny a csapat számára a február 20-21-én megrendezésre kerülő Tour du Haut Var.

Kerékpár: Győzelemmel kezdett Ausztráliában a Team Sky

pen | 2010-01-18 | Nincs hozzászólás!

A vadonatúj brit szupercsapat, a Team Sky kettős győzelemmel kezdte a szezont, miután a január 19-én rajtoló Santos Tour Down Under felvezető versenyének számító adelaide-i kritériumon Greg Henderson és Chris Sutton jöttek be az első és második helyen.