Már 53 659 042 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Napsütésben tekert a Tour de Tisza-tó mezőnye

Bozót | 2013-05-08 | Nincs hozzászólás!

2013 a bringa éve a BSI-nél, amelynek első állomása május 4-én a 6. Intersport Tour de Tisza-tó és Tisza-tavi Bringatlon esemény volt. A 15 km-es táv mezőnyéhez családi és baráti csapatok csatlakoztak, míg a felkészültebbek 65 km teljesítésére vállalkoztak.

Új pályacsúcs a 4. Intersport Tour de Tisza-tó kerékpáros versenyen

pen | 2011-05-08 | 1 hozzászólás

Két rekord is megdőlt a szombati 4. Intersport Tour de Tisza-tó kerékpáros versenyen és túrán. Az eseményre 1300-an neveztek, közel 400-zal többen, mint tavaly. A férfiak abszolút versenyében a hajdúböszörményi Nagy Gyula új pályacsúccsal, 1:38:31-gyel nyerte a 65 kilométeres távot. A nőknél a tavalyi ezüstérmes, Vajkó Ildikó győzött, 1:53:36-os idővel.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás