Már 53 659 735 km-t sportoltatok

Atlétika - címvédésre készül Staicu Simona a maratonon

Bozót | 2015-10-01 | 1 hozzászólás

A címvédő Staicu Simona tavaly ősszel a verseny történetében már negyedszer szakította át elsőként a célszalagot a női mezőnyben. Az idei 30. SPAR Budapest Maraton®-on vajon az ötödik elsősége vár rá?

Atlétika - tízezer nő futott a Városligetben

Bozót | 2015-05-18 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap délelőtt 10.00 és 13.30 között hat futam rajtolt el a Városligetben a 20. Coca-Cola Testébresztő Női Futógála keretében. Az összesen 10150 nevező között voltak, akik 700 métert, a leginkább bevállalósak pedig 17 kilométert futottak.

Terepfutás - Staicu és Kovács sikere Olaszországban

Bozót | 2014-11-12 | Nincs hozzászólás!

Az előző hétvégén rendezték az olaszországi Tirano városában a Scott Valtellina Wine Trail versenyt. Két távon (21, 42 km) versenyezhettek a terepfutók (közel ezer fő) a szőlőtőkék között.

Futás: Staicu Simona negyedik lett Fokvárosban

pen | 2011-04-26 | Nincs hozzászólás!

Hazai győzelemnek örülhettek a nézők szombaton a Két Óceán Maratonon Fokvárosban (Dél-Afrika). Az 56 kilométeres versenyen a férfiaknál George Ntshiliza 3:08.31-es idővel nyert. A nőknél kettős orosz győzelem született. Staicu Simona negyedik lett.