Már 53 863 000 km-t sportoltatok

Oswaldo Lopez nyerte a 2011-es Badwater Ultramarathont

pen | 2011-07-13 | Nincs hozzászólás!

A 39 éves mexikói Lopez, aki tavaly és 2009-ben is a második helyen végzett, idén 23 óra 41perc 40 másodperces idővel megnyerte a versenyt. Második lett a sokáig élen futó japán Ryoichi Sekiya (24:49:37), harmadik az amerikai Michael Wardian (26:22:01). A tavalyi győztes Zach Gingerich idén negyedik helyre futott be (26:45:15).

Zach Gingerich nyerte a 2010-es Badwater Ultramarathon-t

7241gabi | 2010-07-15 | Nincs hozzászólás!

A 30 esztendős futó 24 óra 44 perc 48 másodperccel ért célba kedden. Második helyen a mexikói Oswaldo Lopez futott át a célvonalon, kevesebb mint fél órával lemaradva, 25 óra 5 perc 37 másodperccel.

Futós toplista

pen | 2010-01-10 | 18 hozzászólás

A Runner's World magazin 5400 olvasó, no meg természetesen a szerkesztőség szavazatai alapján állított össze egy toplistát a futás világából. Ebből csemegéztem az alábbiakat.

Kónya Ákos második lett a Badwater Ultramaratonon

pen | 2007-07-27 | Nincs hozzászólás!

Kónya Ákos óriási egyéni csúccsal, 23 óra 47 perces eredménnyel, második helyen futott be a 135 mérföldes Badwater Ultramaraton-on.

Szenzációs magyar siker a Badwater Ultramaratonon

sepi | 2006-07-28 | 1 hozzászólás

Kónya Ákos 2. helyezést ért el a világ egyik legnehezebb ultra versenyének tartott Badwater Ultramaratonon.