Már 53 658 047 km-t sportoltatok

Cyclo-cross: Sven Nys 10. alkalommal nyerte meg a Superprestige sorozatot

pen | 2011-02-06 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap délután Hoogstraten városában az utolsó előtti fordulójához érkezett a Superprestige sorozat. A saras versenyt Sven Nys (Landbouwkrediet) nyerte, aki ezzel bebiztosította összetettbeli sikerét is. Nys pályafutása során 10. alkalommal ért fel a csúcsra ebben a sorozatban.

Kerékpár: Sven Nys nyerte a Superprestige sorozat harmadik állomását

pen | 2010-11-14 | Nincs hozzászólás!

Igazi sártengerben rendezték a Superprestige sorozat harmadik állomását a belgiumi Hamme-Zogge városában. A látványos viadalon az utolsó körben hárman küzdöttek a győzelemért, de sem Niels Albert, sem az utolsó kilométerig hősiesen kitartó Klaas Vantornout nem tudta letaszítani az első helyről az ilyen körülmények között verhetetlen Nys-t.

Kerékpár: Nys nyerte a cyclo-cross világkupa nyitányát Belgiumban

pen | 2008-10-20 | Nincs hozzászólás!

Sven Nys (Landbouwkrediet - Tonissteiner) győzelmével zárult a 2008-09-es cyclo-cross világkupa sorozat nyitó futama, melyet a belgiumi Kalmhoutban rendeztek. Nys, annak ellenére győzni tudott, hogy sérülten állt rajthoz.