Már 53 662 823 km-t sportoltatok

Versenycsúcsok Eugene-ben - Rudisha visszatérőben

Bozót | 2014-06-03 | Nincs hozzászólás!

A hetedik helyen végzett a férfi 800 méter több mint egyéves kihagyás után visszatérő világcsúcstartója, David Rudisha szombaton, a eugene-i atlétikai Gyémánt Liga-versenyen.

Meglepetések a Gyémánt Liga fordulón

Bozót | 2013-06-03 | 2 hozzászólás

Több meglepetést is tartogatott a Gyémánt Liga fordulójaként az USA-ban megrendezett PreClassic atlétikai verseny. A mindössze 21 éves katari Mutaz Essza Barsim egészen szenzációs, 240 centiméteres eredménnyel nyerte meg a férfi magasugrást, de a futószámokat is érdemes volt figyelni.

Liu Xiang majdnem világcsúcsa Eugene-ben

pen | 2012-06-04 | Nincs hozzászólás!

Kimagasló eredményeket hozott az atléták Gyémánt Liga-sorozatának negyedik állomása az egyesült államokbeli Eugene-ben, ahol a férfi és női 10 ezer méter mellett a férfi hármasugrást is a világ idei legjobbjával nyerték a pénteki nyitónapon, míg a második napon csak az erős hátszél miatt nem sikerült a világcsúcs 110 gáton.

Atlétika: Tyson Gay megsérült a válogatón

pen | 2008-07-07 | Nincs hozzászólás!

A világbajnok Tyson Gay alig 40 méter után megsérült a férfi 200 méter középdöntőjében az olimpiai válogatónak számító amerikai atlétikai bajnokságon, Eugene-ben.

Atlétika: Lagat amerikai színekben az olimpián

pen | 2008-07-02 | Nincs hozzászólás!

A kenyai születésű Bernard Lagat az esélyeknek megfelelően megnyerte a férfiak 5000 méteres számát az olimpiai válogatónak számító amerikai atlétikai bajnokságon, Eugene-ben, így biztosította helyét a pekingi csapatban.