A 2010 év ultrafutóinak az UMSZ elnöksége Görög Veronikát és Vozár Attilát választotta, míg életmű díjasoknak az UMSZ elnöksége id. Schirilla Györgyöt (posztumusz) és Vass Mártát javasolta.

pen | 2010-11-17 | 1 hozzászólás

Pályafutása során először nyerte el Vozár Attila  az Év ultrafutója  címet.

Balszerencsés szezonkezdet Vozár Attilának

pen | 2010-03-11 | Nincs hozzászólás!

Bűncselekmény árnyékolta be az ultramaratonista Vozár Attila olaszországi szezonkezdetét - számolt be a beol.hu. A 9. Strasimeno ultramaratoni versenyt követően Attiláék bérelt autóját a reptéren kirabolták.

Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton – Második nap

pen | 2009-10-20 | 1 hozzászólás

Nem történt jelentős változás ma az élen, Janicki és Vishnevskaya ma is elsőként ért célba. A csapatoknál ma is a DOVER és a Vasas volt a leggyorsabb. Vozár Attila térdproblémák miatt feladni kényszerült a versenyt.

Ultrafutás: Vozár Attila a 100 kilométeres olasz bajnok

pen | 2009-03-24 | 6 hozzászólás

Vozár Attila, a Buda-Cash Békéscsabai AC ultrafutója, a Milánó melletti Seregnóban állt rajthoz és győzött a 100 kilométeres nyílt olasz futóbajnokságon.

Ultrafutás: Kis Zita és Németh Csaba a 2008-as év ultrafutói

pen | 2009-01-29 | 2 hozzászólás

Az UMSZ elnöksége odaítélte a 2008-as év ultrafutói címeket. A férfiaknál Németh Csaba győzött, Zahorán Ádám, Steib Péter, Vozár Attila és Kalotai Levente előtt. A nőknél Kis Zita lett a legeredményesebb, megelőzve Wermescher Ildikót, Gál Andreát, Balogh Andreát és Bontovics Tímeát.

Ultrafutás: Vozár Attila második Winschotenben

pen | 2008-09-17 | Nincs hozzászólás!

A szeptember 13-án lebonyolított hollandiai 100 km-es versenyen, a Run Winschotenen Vozár Attila 7:10:00-ás idővel a második helyen ért célba.

Futás: Remek eredmények a 12 órás OB-n

pen | 2008-09-01 | 1 hozzászólás

Csákváron gyülekezett szombat reggel a magyar ultrafutók színe-java, s reggel 7 órakor elkezdődött a 12 órás országos bajnokság. A férfiaknál Vozár Attila, a nőknél Kis Zita győzött.

Futás: Vozár Attila visszatérése Írországban

pen | 2008-04-16 | 3 hozzászólás

Vozár Attila óriási küzdelemben második lett az Írországban rendezett Connemara Ultramaratonon. A Békéscsabai AC versenyzője 4:23:15 -es időeredménnyel mindössze hat perccel a győztes mögött ért célba a 62,88 km-es országúti versenyen.