Már 53 656 912 km-t sportoltatok

Atlétika - Márton Anita dobogó közelbe kerülhet Rióban

Bozót | 2016-01-13 | Nincs hozzászólás!

A magyar atlétanők közül egyedül Márton Anita lehet képes arra, hogy Rióban pontszerző helyet szerezzen meg, de csodával határos módon még egy bronzérmet is elhalászhat az ellenfelei elől.

Atlétika - Márton Anita harmadik Stockholmban

Bozót | 2015-07-31 | Nincs hozzászólás!

Női súlylökésben Márton Anita harmadik helyen végzett a Gyémánt Liga-sorozat stockholmi állomásán.

Atlétika - Márton Anita ötödik Sanghajban

Bozót | 2015-05-19 | Nincs hozzászólás!

A súlylökő Márton Anita ötödik lett vasárnap az atlétikai Gyémánt Liga sanghaji versenyén.

Atlétika : Márton Anita első, Baji Balázs ötödik helyezést szerzett

Bozót | 2014-09-03 | Nincs hozzászólás!

Az Európa-bajnoki bronzérmes súlylökő, Márton Anita győzött a roveretói nemzetközi atlétikai versenyen. Márton 18,32 méterrel lett első. Rajta kívül csak a fehérorosz Aljona Dubickaja jutott túl a 18 méteren (18,14).

Atlétika - véget ért az EB - Márton Anita bronzérmes az utolsó napon

Bozót | 2014-08-19 | Nincs hozzászólás!

Évtizedek óta nem volt arra példa, hogy egy magyar atléta csapat világversenyen egyéni csúcsok sorát szállítsa, köztük országos rekordokat, mint történt az a vasárnap befejeződött zürichi Európa-bajnokságon –nyilatkozta az MTI-nek Spiriev Attila sportigazgató.

Atlétika - magyar eredmények a fedettpályás VB-n

Bozót | 2014-03-10 | Nincs hozzászólás!

A fedett pályás világbajnokságon Márton Anita a nagyszerű hatodik helyet szerezte meg, míg Baji Balázs sajnos nem jutott tovább a döntőbe.

Kővágó bronzérmes, Márton negyedik lett Dohában

pen | 2012-05-14 | Nincs hozzászólás!

A diszkoszvető Kővágó Zoltán pénteken bronzérmes lett a legrangosabb atlétikai versenysorozat, a viadalonként 480 ezer dollár összedíjazású Gyémánt Liga első, dohai állomásán.

Atlétikai fedett pályás eb: Márton Anita ötödik súlylökésben

pen | 2011-03-07 | Nincs hozzászólás!

A hétvégi fedettpályás EB-n a magyar csapat legjobb helyezését Márton Anita érte el, aki a súlylökés döntőjében 17,84 méteres eredménnyel ötödik lett. Taddy Tamgho új világcsúcsot ért el hármasugrásban (17.92m).

Atlétika: Elérhető az előzetes vb rajtlista

pen | 2010-03-09 | Nincs hozzászólás!

Az IAAF honlapján már elérhető előzetes rajtlista szerint 149 ország sportolói állnak rajthoz a pénteken kezdődő dohai fedett pályás világbajnokságon. Hazánkat három atléta képviseli majd a viadalon: a súlylökő Kürthy Lajos és Márton Anita, valamint a 60 m gátas Kiss Dániel.