Már 53 655 523 km-t sportoltatok

Atlétika - Baji szép idővel második Madridban

Bozót | 2016-02-29 | Nincs hozzászólás!

Vasárnapi budapesti 7.55-ös országos csúcsa után péntek este a madridi fedett pályás versenyen 7.59-et repesztett Baji Balázs 60 méter gáton.

Atlétika - Baji Balázs fedett VB-szinttel kezdte az idényt

Bozót | 2016-02-01 | Nincs hozzászólás!

A Budapesti Atlétikai Szövetség hagyományosan idénynyitónak számító, több korcsoportnak versenylehetőséget biztosító viadalán Baji Balázs remek időt futott.

Atlétika - Baji Balázs elődöntős Pekingben

Bozót | 2015-08-27 | Nincs hozzászólás!

Két selejtezőben volt érdekelt magyar atléta a VB hatodik versenynapjának délelőttjén. Diszkoszvetésben Kővágó Zoltán 61,37 m, magasugrásban Szabó Barbara 180 cm eredményt elérve befejezték VB versenyzésüket.
A délutáni programban Baji Balázs áll rajthoz a 110 m gát elődöntőjében/ magyar idő szerint 13,23 h.

Atlétika - Baji Balázs olimpiai szintet futott

Bozót | 2015-08-04 | Nincs hozzászólás!

A linzi nemzetközi atlétikai versenyen a 110 méteres gátfutás előfutamában a 26 éves Baji Balázs, 13,44 mp-es eredménnyel teljesítette az olimpiai szintet.'

Atlétika : Márton Anita első, Baji Balázs ötödik helyezést szerzett

Bozót | 2014-09-03 | Nincs hozzászólás!

Az Európa-bajnoki bronzérmes súlylökő, Márton Anita győzött a roveretói nemzetközi atlétikai versenyen. Márton 18,32 méterrel lett első. Rajta kívül csak a fehérorosz Aljona Dubickaja jutott túl a 18 méteren (18,14).

Atlétika - Baji alig maradt le a dobogóról 110 m gáton

Bozót | 2014-08-15 | 2 hozzászólás

Az országos csúcsot futó Baji Balázs az ötödikről a negyedik helyre lépett előre 110 m gáton a zürichi atlétikai Európa-bajnokságon, miután az eredetileg harmadik francia Dimitri Bascou-t a csütörtök esti döntőt követően kizárták.

Atlétika - Pars nagy dobása, Baji ezüstérme, ez történt a Gyulai Memorialon

Bozót | 2014-07-09 | Nincs hozzászólás!

Atlétika - magyar eredmények a fedettpályás VB-n

Bozót | 2014-03-10 | Nincs hozzászólás!

A fedett pályás világbajnokságon Márton Anita a nagyszerű hatodik helyet szerezte meg, míg Baji Balázs sajnos nem jutott tovább a döntőbe.

Atlétika - Baji Balázs ötödik lett Zágrábban

Bozót | 2013-09-04 | Nincs hozzászólás!

Baji Balázs ötödik lett férfi 110 méter gáton kedden a zágrábi nemzetközi atlétikai versenyen. A nemzetközi szövetség tájékoztatása szerint a moszkvai világbajnokságon elődöntős magyar futó 13.62 másodpercet ért el. A számot a vb-győztes amerikai David Oliver nyerte meg 13.25-tel.

Pars ismét legyőzte a világbajnokot

Bozót | 2013-08-27 | Nincs hozzászólás!

Vb-ezüstérmes kalapácsvetőnk, Pars Krisztián ismét megverte a moszkvai világbajnokságot megnyerő lengyel Pawel Fajdeket, akit ezúttal saját közönsége előtt győzött le Varsóban.

Gyémánt Liga - Bolt csak második, Baji Balázs gáton harmadik!

Bozót | 2013-06-07 | Nincs hozzászólás!

Justin Gatlin, a férfi 100 méter athéni olimpiai bajnoka szolgáltatta a római atlétikai Gyémánt Liga-verseny legnagyobb szenzációját azzal, hogy legyőzte a pekingi és londoni játékok aranyérmesét, a sportág jelenlegi legnagyobb sztárját, Usain Boltot, míg 110 méter gáton Baji Balázs a harmadik helyen végzett.

Fedett pályás atlétikai EB - eredmények

Bozót | 2013-03-04 | Nincs hozzászólás!

A göteborgi fedett pályás atlétikai EB pénteki és szombati napjának programjában voltak érdekeltek a sportolóinak. Baji Balázs remek szerepléssel a 60m gát döntőjébe jutott és negyedik lett.

Ma kezdődik a fedettpályás atlétikai EB Göteborgban - hét magyarral

Bozót | 2013-02-28 | 1 hozzászólás

A göteborgi Scandinavium csarnok ad otthont a fedett pályás atlétikai kontinensviadalnak, a versenyeken hét magyar sportolónak szurkolhatunk: Baji Balázs/ 60 m gát – Kazi Tamás/ 800 m - Bene Barna/ 3000 m - Minczér Albert/ 3000 m – Szabó Attila/ hétpróba - Szabó Márk/ távol – Márton Anita/ súly.

Hét magyar atléta szerepelt az EB nyitónapján

pen | 2012-06-28 | Nincs hozzászólás!

A szerdai versenynap magyar eredményei: Kürthy Lajos bejutott a súlylökés péntek esti döntőjébe, míg 400 méteren Deák Nagy Marcell futam másodikként jutott tovább. Nem tudott tovább lépni a selejtezőből Nagy Xénia és Juhász Vanda gerelyhajításban, Szemeti Péter 800-on, Harsányi Olivér magasugrásban illetve Koroknai Tibor sem 400 gáton. Ma eddig Márton Anita és Pars Krisztián továbbjutásának örülhetünk.

Atlétika: Szerdától vasárnapig tart majd az EB

pen | 2012-06-22 | Nincs hozzászólás!

Az M2 esténként, míg az Eurosport naponta kétszer sugároz majd közvetítést a szerda reggeltől vasárnap estig tartó Atlétikai Európa-bajnokságról Helsinkiből.

Atlétikai Eb - 22 fős lesz a magyar csapat

pen | 2012-06-20 | Nincs hozzászólás!

Az atlétikai Európa-bajnokságra utazó magyar csapat 22 főből áll majd Helsinkiben.

117. Atlétikai Magyar Bajnokság - eredmények, videók

pen | 2012-06-18 | Nincs hozzászólás!

Nyári meleg, szikrázó napsütés fogadta a 117. Atlétika Magyar Bajnokság résztvevőit Szekszárdon. A jól előkészített pályán öt órán át zajlottak az események, szép küzdelmekkel és több figyelemre méltó eredménnyel.

Magyar atlétikai hírek: Baji, Kiss, Fazekas, 4x400-as váltó

pen | 2012-06-12 | Nincs hozzászólás!

Baji Balázs 110 m gáton megfutotta az olimpiai indulási A szintet a Prágában rendezett atlétikai versenyen. Kiss Dániel Moszkvában győzött ugyanebben a számban. Meghívták a magyar 4x400-as váltót az Eb-re.

Atlétikai ob - Ismét Szekszárdon a hazai legjobbak

pen | 2012-06-11 | Nincs hozzászólás!

A jövő hétvégén rendezik meg Szekszárdon a 117. atlétikai országos bajnokságot, amely az utolsó lehetőség az Európa-bajnoki szintteljesítésre.

Baji a középdöntőben, Nguyen az előfutamban búcsúzott a fedettpályás vb-n

pen | 2012-03-12 | Nincs hozzászólás!

A legjobb magyar eredményt Baji Balázs érte el az Isztambulban rendezett fedettpályás atlétikai világbajnokságon, miután 60 méter gáton a középdöntőig jutott. Az utolsó versenynapon női rúdugrásban Iszinbajeva nyert, férfi 60 gáton Liu viszont kikapott. Mo Farah 3000 méteren majdnem bronzérmes lett, de végül mégsem.

Baji Balázs továbbjutott 60 gáton a fedettpályás VB-n

pen | 2012-03-10 | Nincs hozzászólás!

Baji Balázs bejutott a vasárnapi középdöntőbe 60 méter gáton az Isztambulban zajló fedettpályás atlétikai világbajnokságon. Ugyanitt Nguyen Anasztázia ötödik lett előfutamában 60 méteren, így búcsúzott. Női ötpróbában új világcsúcs született.

Baji Balázs fedettpályás vb-szintet futott

pen | 2012-01-30 | Nincs hozzászólás!

Baji Balázs 7.72 mp-es eredményt ért el 60 m gáton pénteken a hagyományos chemnitzi fedettpályás atlétikai versenyen és ezzel teljesítette a vb-szintet.

Atlétikai fedett pályás eb: Márton Anita ötödik súlylökésben

pen | 2011-03-07 | Nincs hozzászólás!

A hétvégi fedettpályás EB-n a magyar csapat legjobb helyezését Márton Anita érte el, aki a súlylökés döntőjében 17,84 méteres eredménnyel ötödik lett. Taddy Tamgho új világcsúcsot ért el hármasugrásban (17.92m).

Atlétika: Magyar érmek a bécsi fedett pályás versenyen

pen | 2011-02-03 | Nincs hozzászólás!

33 országból több mint hétszázan álltak rajthoz a bécsi Ferry Dusika csarnokban hatodik alkalommal megrendezett Vienna Indoor Classic gálán. A nagy létszámú versenyen több magyar atléta elindult, közülük 16-an a legjobb nyolc között végeztek, négyen pedig a dobogóra is felállhattak.

Atlétika: Bolt 9.8-on belül futott Osztravában

pen | 2009-06-17 | Nincs hozzászólás!

Usain Bolt 9.77-es idővel nyert Ostravában az IAAF Aranycipő Grand Prix versenyen 100 méteren. Pars Krisztián megnyerte a kalapácsvetést, Kazi Tamás és Baji Balázs egyéni csúcsot futott.