Már 53 658 277 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Úszás - Cseh László második az európai ranglistán

Bozót | 2014-04-22 | 1 hozzászólás

Cseh László az európai rangsor második helyére úszott 200 méter pillangón a Budapest-bajnokság harmadik napján a Komjádi uszodában.

Úszás: Sors Tamás vb-bronzérmes 200 m vegyesen

pen | 2009-12-01 | 1 hozzászólás

Sors Tamás a harmadik helyen végzett 200 m vegyesen a Rio de Janeiróban zajló rövidpályás paraúszó-világbajnokságon, miután vasárnap 100 m pillangón világbajnok lett.

Úszás: Sors Tamás világbajnok lett 100 pillangón

pen | 2009-11-30 | Nincs hozzászólás!

Sors Tamás világcsúccsal aranyérmes lett 100 m pillangón a Rio de Janeiróban zajló rövidpályás paraúszó-világbajnokság első napján. Tamás 58.30 másodperces idővel győzött.

Úszás: rövid pályás világcsúcs 50 pillangón

pen | 2009-10-27 | Nincs hozzászólás!

Steffen Deibler világcsúcsot ért el a férfi 50 méteres pillangóúszásban az Aachenben rendezett rövid pályás nemzetközi versenyen. A 22 éves, hamburgi illetőségű versenyző 22.06 másodperc alatt ért célba, jelentősen módosítva az előző rekordon, amelyet tavaly december 14-e óta 22.18-cal tartott a francia Amaury Leveaux.

Úszás: Liu világcsúcsot úszott 200 m pillangón

pen | 2009-10-22 | Nincs hozzászólás!

Liu Zige 2:01.81 perccel világcsúcsot ért el a 200 m-es női pillangóúszásban a kínai nemzeti játékok szerdai versenynapján.A hazaiak olimpiai bajnoknője a csinani viadalon Jessicah Schipper 2:03.41-es rekordját adta át a múltnak, amelyet az ausztrál úszó az idei római világbajnokságon állított fel.

Úszás: Cseh és Hosszú Európa-csúcsot döntött

pen | 2009-07-30 | Nincs hozzászólás!

Cseh Laci új Európa-csúccsal került be a 200 méter vegyes ma délutáni döntőjébe. Hosszú Katinka 200 pillangón új Európa-rekorddal került döntőbe. Verrasztó Evelyn új országos csúccsal jutott be a 100 méteres gyorsúszás középdöntőjébe. Eddig 22 világcsúcs született.

Úszás: Cseh László rajthoz áll a vb-n a vegyes számokban

pen | 2009-07-25 | Nincs hozzászólás!

Cseh László csütörtökön Rómába érkezve lett olyan rosszul, hogy kórházba kellett szállítani. A sportolót az elszenvedett magas láz és hasmenés kissé legyengítette, így, bár már jobban van, versenyprogramjából kihagyja a 200 pillangót. Marad a 200 és a 400 vegyes és esetleg a 4x200 gyorsváltó.

Úszás: Sors Tamás két világcsúcsot úszott Bécsben

pen | 2009-05-03 | 1 hozzászólás

A pekingi paralimpián 100 m pillangón világcsúccsal aranyérmes Sors Tamás remekül szerepelt a paraúszók bécsi rövidpályás Világkupáján. Két nap alatt összesen két világrekordot (50 m és 100 m pillangó) és két Európa-csúcsot (50 m és 100 m gyors gyors) javított meg az osztrák fővárosban. Edzője, Petrov Iván szerint a 18 éves sportoló még nincs is csúcsformában.

Úszás: újabb országos csúcsok az OB-n

pen | 2008-07-11 | 1 hozzászólás

Több új országos csúcs született a Komjádi uszodában zajló úszó országos bajnokság csütörtöki versenynapján. A nőknél 50 és 100 pillangón és 4x100 váltóban, a férfiaknál 50 gyorson, 100 pillangón és 4x200-on javítottak rekordot az úszók. Tovább nőtt az olimpiai A szintesek száma is.

Úszás: Negyedik nap, Phelps és Hoff a főszerepben

pen | 2008-07-03 | Nincs hozzászólás!

Michael Phelps remek időt úszott a 100m gyors előfutamában, és győzött 200 pillangón. Katie Hoff nyert 200 gyorson és vegyesen is.

Pekingi Olimpia: Új olimpiai játék

pen | 2008-06-24 | 1 hozzászólás

Még a héten a boltokba kerül a Sega legújabb sportos konzoljátéka, a Beijing 2008. A játékban 36 olimpiai versenyszámban próbálhatod ki magad, lehetsz sprinter, akadályfutó, de kerékpározhatsz vagy pillangózhatsz is..

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás