Már 53 910 978 km-t sportoltatok

Mezei futó EB - hírek, eredmények

Bozót | 2012-12-10 | 2 hozzászólás

Csípős hidegben, havas pályán, napsütésben versenyeztek a Szabadtéri Néprajzi Múzeum területén vasárnap a 19. Spar Mezeifutó Európa bajnokság  indulói. A Férfiaknál az olasz Andrea Lalli, a nőknél a címvédő ír Fionnula Britton győzedelmeskedett.

Mezeifutó OB eredmények

Bozót | 2012-11-26 | Nincs hozzászólás!

A londoni olimpián 3000 m akadályon indult Minczér Albert, illetve Papp Krisztina sikerét hozta a szombaton Szentendrén rendezett mezeifutó országos bajnokság, mely a két hét múlva sorra kerülő Európa-bajnokság főpróbája volt.

Ma kezdődnek az atlétikai versenyek az olimpián

pen | 2012-08-03 | 1 hozzászólás

Ma délelőtt kezdődik az atlétikai program az olimpián. Az első nap rajtlistáján négy magyar atléta található.

Hét magyar atléta szerepelt az EB nyitónapján

pen | 2012-06-28 | Nincs hozzászólás!

A szerdai versenynap magyar eredményei: Kürthy Lajos bejutott a súlylökés péntek esti döntőjébe, míg 400 méteren Deák Nagy Marcell futam másodikként jutott tovább. Nem tudott tovább lépni a selejtezőből Nagy Xénia és Juhász Vanda gerelyhajításban, Szemeti Péter 800-on, Harsányi Olivér magasugrásban illetve Koroknai Tibor sem 400 gáton. Ma eddig Márton Anita és Pars Krisztián továbbjutásának örülhetünk.

Atlétika: Szerdától vasárnapig tart majd az EB

pen | 2012-06-22 | Nincs hozzászólás!

Az M2 esténként, míg az Eurosport naponta kétszer sugároz majd közvetítést a szerda reggeltől vasárnap estig tartó Atlétikai Európa-bajnokságról Helsinkiből.

Atlétikai Eb - 22 fős lesz a magyar csapat

pen | 2012-06-20 | Nincs hozzászólás!

Az atlétikai Európa-bajnokságra utazó magyar csapat 22 főből áll majd Helsinkiben.

Atlétika: Hírek, érdekességek itthonról és külföldről

pen | 2011-06-15 | 1 hozzászólás

Minczér Albert B szintet futott 3000 akadályon. Pásztor Bence ifjúsági világcsúcsot ért el  kalapácsvetésben. Linet Masai nyerte meg a csak nők számára rendezett 10 km-es futóversenyt New Yorkban. Havi 600 kilométert fut az amatőr japán futó aki bekerült a vb csapatba. Egy brit újságíró bejelentkezett a nemzeti doppingellenőrzési rendszerbe, hogy kipróbálja, milyen az élet a holléti nyilvántartás karmai között.

Atlétika: Minczér Albert és Kálovics Anikó a bajnok

pen | 2010-04-18 | Nincs hozzászólás!

Encsen és környékén rendezték meg ma a kismaratonnal bővült Félmaraton OB-t. Az igen erős női felnőtt mezőny a rajtra még erősebb lett, elindult a versenyen Európa egyik legjobb hosszútávfutója, a zalaegerszegi színekben versenyző Kálovics Anikó is.

Atlétika: Minczér és Kácser nyert a 10.000 m-es OB-n

pen | 2009-05-12 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén Tiszaújvárosban megrendezett 10.000 méteres országos bajnokságon a férfiaknál a VEDAC atlétája, Minczér Albert nyert. A nőknél a még u23 korú és a korosztály EB szintjét megfutó pécsi Kácser Zita győzött

Atlétika: jó magyar eredmények a MASZ fedettpályás versenyén

pen | 2009-02-02 | 1 hozzászólás

A MASZ idény nyitó versenyén a Syma Csarnokban nyolc nemzet 550 atlétája mérkőzött meg egymással. Rúdugróink, Erős Enikő és Váczi János mellett jól szerepelt Palágyi Gergely, Papp Krisztina, Bene Barna és Minczér Albert is.