Már 53 908 387 km-t sportoltatok

Kerékpár-vb: Martin feltette a koronát idei teljesítményére

pen | 2011-09-22 | Nincs hozzászólás!

A német Tony Martin nyerte meg a férfiak időfutamversenyét a Koppenhágában zajló országúti kerékpáros világbajnokságon. A címvédő Fabian Cancellara csak harmadik lett, a francia színekben versenyző Bodrogi László pedig a 22. helyen végzett.

Kerékpár: Bodrogi László indul a vb-n, Rasmussen viszont nem

pen | 2011-09-15 | Nincs hozzászólás!

Laurent Jalabert kihirdette a francia válogatott keretét a koppenhágai világbajnokságra. Hivatalossá vált, hogy szeptember 21-én a férfi elit kategória időfutamában Bodrogi László (Team Type 1) és Dimitri Champion (AG2R) képviseli a francia színeket.

Kerékpár: Farrar nyerte a Scheldeprijs-t

pen | 2010-04-08 | Nincs hozzászólás!

A Flandriai kör és a Paris-Roubaix közti héten a legtöbb versenyző az Antwerpenből induló, 205km-es Scheldeprijs-t is beiktatta versenynaptárába. A viadalt Tyler Farrar nyerte, Bodrogi László 83. lett.

Kerékpár: Bodrogi nélkül edzőtáborozik a Katyusa

pen | 2009-12-07 | Nincs hozzászólás!

A Katyusa csapat hamarosan indul Sapnyolországba, ahol december 10-21 között tartják edzőtáborukat. A csapatból három versenyző nem vesz részt az edzőtáborban, köztük Bodrogi László sem.

Kerékpár: Bodrogi nem indul az idei Tour-on

pen | 2009-06-24 | Nincs hozzászólás!

Az év eleje óta már francia állampolgárként versenyző Bodrogi László idén sem lesz ott a Tour de France-n. Csapata, az orosz Katusha a tegnapi nap folyamán hírdette ki annak a 9 versenyzőnek a névsorát, akikkel számolnak Monacó-ban.

Kerékpár: Bodrogi 63. lett a dunkerquei 4 naposon

pen | 2009-05-13 | Nincs hozzászólás!

A négynapos dunkerque-i verseny utolsó, hatodik szakasza után Bodrogi László összetettben a 63. helyen zárt. A szakaszt a német André Greipel nyerte, összetettben a portugál Rui Alberto Faria Da Costa győzött.

Kerékpár: Bodrogi 111. helyen a dunkerquei 4 naposon

pen | 2009-05-07 | Nincs hozzászólás!

A négynapos dunkerque-i verseny második szakasza után Bodrogi László összetettben a 111. helyen áll. A szakaszt a francia Jimmy Engoulvent (Besson Chaussures - Sojasun) nyerte, összetettben a német André Greipel (Team Columbia - Highroad) vezet.

Kerékpár: Bodrogi mától a dunkerquei 4 naposon versenyez

pen | 2009-05-05 | Nincs hozzászólás!

Sérülésből adódó hosszú kihagyása után a mai naptól újra a profik közt versenyez a Katyusha ProTour csapat színeiben Bodrogi László. A dunkerquei 4 napos vidalon (mely 6 szakaszból áll) 19 csapat lesz ott, Laci a 91-es rajtszámot viseli. A pénteki napon egy 19 km hosszú, egyenkénti időfutam is helyet kapott, ez feküdhet leginkább neki.

Kerékpár: Bodrogi csapatot vált

pen | 2008-10-12 | Nincs hozzászólás!

A tavaly világbajnoki ezüstérmes Bodrogi László az új orosz kerékpároscsapathoz, a Katyusához tart. A jelenleg lábtörése után lábadozó időfutam-specialista jelenlegi klubja, a francia Crédit Agricole az idény végén megszűnik.

Kerékpár: Bodrogi a Vueltán sem kap lehetőséget

pen | 2008-08-16 | Nincs hozzászólás!

Bodrogi Lászlóra - miután csapata nem engedte rajhoz állni a Tour de France-on - most úgy tűnik a Vueltán sem számít a Crédit Agricole. A csapat honlapján már olvashatóak az augusztus végi és szeptemberi versenyek előzetes nevezési listái.

Pekingi Olimpia: Vasárnap rajtol a kerékpáros mezőnyverseny

pen | 2008-08-08 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap rendezik a férfi mezőnyversenyt Pekingben. A 245 km-es távon a magyar szineket Bodrogi László és Kusztor Péter képviseli majd. Az éremesélyes nemzetek között nagy harc várható.

Kerékpár: Bodrogit tartaléknak sem nevezték a Tourra

pen | 2008-07-03 | Nincs hozzászólás!

A Tour de France hivatalos honlapján nyilvánosságra a résztvevő csapatok kereteit, illetve a tartalékokat. A Crédit Agricole nemcsak a kilencfős keretből, hanem a további két nevet tartalmazó tartalék-listáról is lehagyta Bodrogi Lászlót.

Kerékpár: Bodrogi Lászlót nem indítják a Touron

pen | 2008-07-01 | Nincs hozzászólás!

Csapata, a Crédit Agricole nem nevezi a július 5-én kezdődő Tour de France-ra magyar kerekesét, Bodrogi Lászlót.

Kerékpár: Bodrogi győzött az időfutam ob-n

pen | 2008-06-27 | Nincs hozzászólás!

A papírformának megfelelően Bodrogi László nyerte a férfiak versenyét az országúti kerékpárosok egyéni időfutam bajnokságán. A Crédit Agricole világbajnoki ezüstérmes kerekese 47,100 km/ó-ás átlagsebességgel teljesítette a távot, s majdnem három és fél perccel előzte meg a második helyezett Madaras Zoltánt.

Kerékpár: Bodrogi Lászlót nem zavarta a pekingi szmog