Egérkocogások

ELSŐ 24-ES

Edyth | 2007-05-29 22:42:18 | Nincs hozzászólás!

SÁRVÁR

Eljött a várvavárt rajt,és kissé fejfájással de boldogan néztem életem első 24 órája elé.Kocogtam ,döcögtem saját kis tempomat,fejem a naptól egyre elvislhetetlenebbúl fájt,de a lelkes fórumos és bolondos szúrkolók mindig felpörgettek.Köszönet. A hőség egyre nöt ,és sajna nem szeretem a meleget.

4.-5. órában ettem valamit amitől az epém begörcsölt.Na ekkor kissé megrokkantam teljesen. Ekkor Cucu biztatott sétáljak, a levegő is hülni fog, menni fog,igaza volt .Köszönet.

Csanyáék is biztatak,köszönet és elnézést,hogy kissé kedvetlen voltam.Ettem,ittam,görcsoldó,aztán kicsit jobb lett a lekem,kedvem .Fél óra múlva egy körön belül 3x döltem a sövénybe,kis sötét foltok jöttek , mentek.

Ekkor azt gondoltam, vége.Kimentem egy maszirozásra,ami életet mentett.A nyakamon anyira letapadtak,és megkeményedtek az izmok,hogy a vér nem ért az agyba,ezért szédűltem.

Kissé magamhoztérve vissza vánszorogtam,és egész türhetü köröket mentem,a lekivilágom is magához tért.Innentöl már csaka lábamon egy köröm alatti vérhólyag,kevetlenitett el,úgy gondoltam a 12 órát megcsinálom és kiállok,mindenem fájt.Ekkor csapodtunk Spetivel egymás mellé ,és beszélgetve sétálva ,kocogva körözgetünk, vártuk a 12 órás dudaszót. Speti Köszi ,ekkor tértem igazán magamhoz.Már nem akartam mást csak végig kocogni.Talán hajnal 2 lehetet mikor megint fájt mindenem,Nyúszika segitségével,bejutottam maszirozásra.ez megint segitett.Ittam minden félét,kálciumot,C vitamint,magnéziumot, ,ettem és inne már lekileg teljesen önmagam voltam.Kicsit furcsa volt a kevés futó a pályán.De tudam van egy biztos pont a pályán, ahol mindig van valaki.

Ez Cucu volt .Fáradhatatlanul biztatott.Nagyon Köszönöm.

hatórakörül Nyúszika mellém állt és végig velem sétált,kocogott,jött Yoyoka is, Vincus, és szinte észrevétlenül telet az idó.130.körnél öröm,kis pihenó.Számolgatás ,meddig menjek,133 kör szimpatikus,de Vincus gyors számolásba kezdd,135,jobb lenne. Ez sikerült de még volt majd félóra,na akkor legyen,137. kör.Fantasztikus öröm az útolsó tervezett körben mindenki tapsol,mosolyog,a célban mindenki öleget,boldog vagyok.De ekkor szól valaki / kicsit szégyenlem de elfelejtettem a nevét/ ,hogy menni kéne gyorsan még 1 kört,hogy az OB 3.hely biztos legyen.Ekkor össze kaptam magam,felpörögtem,és meg lett 138.kör,de mikor beértem,a célba még mindig nem dudáltak és csak vágtatam tovább/Igy éreztem/ és még kb.700 m sikerült rá tennem.

Dudaszó, öröm,boldogság.MEGCSINÁLTAM.!!!MEGCSINÁLTAM!!!!!

Köszönet,a szurkolóknak,a futóknak,a biztatásért, nélkületek nem sikerúlt volna.

Szuperek voltatok és mindig jó helyen biztatatok.